HC Sparta Praha | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA >>  HC Sparta Praha

HC Sparta Praha

HC Sparta Praha

Sparta Praha patří k nejslavnějším a nejtradičnějším evropským hokejovým klubům. Její vznik se datuje do roku 1903, nedávno tedy oslavila již 110 let od svého založení. Pouze jednu jedinou sezonu chyběli sparťané v nejvyšší československé a posléze české soutěži, jinak hráli vždy mezi elitou. A vybojovali hned osm mistrovských titulů! První dva v padesátých letech pod taktovkou hrajícího kouče Vladimíra Zábrodského, další dva těsně po revoluci. Na jaře 1993 pozvedli jako poslední tým nad hlavu pohár pro federálního mistra.

V samostatné české extralize se sparťané z mistrovského titulu radovali čtyřikrát. Naposledy v roce 2007, kdy se jim povedlo obhájit prvenství ze sezony 2005/2006. Sparta dělá českému hokeji dobré jméno i v zahraničí. V šedesátých letech dvakrát po sobě ovládla prestižní Spengler Cup ve Švýcarsku, v roce 2011 hostila souboj se slavnými New York Rangers. V současnosti patří k zakládajícím členům Champions Hockey League a v premiérovém ročníku se jí jako jedinému českému celku povedlo zvítězit v základní skupině a probojovat se do play off. Postup do vyřazovací fáze sparťané zopakovali i v ročníku 2015/2016, před kterým se přestěhovali do moderní O2 areny.

Přijďte se do libeňské haly podívat na zápasy Tipsport extraligy a společně s hráči tvořit novou éru sparťanské historie!

Rezervace vstupenek na finále musí být uhrazena v den vytvoření! Proto doporučujeme fanouškům realizovat přímý nákup (hometicket).

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
Info ZTP/P

Bookmark and Share
Sdílet