Vítání jara 2017 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA >>  Vítání jara 2017

Vítání jara 2017

Vítání jara 2017

Vítání jara 
16. ročník hudebního festivalu
Praha 22. března – 26. dubna 2017
www.vitanijara.com  

Vážení přátelé, milí posluchači, 

festival Vítání jara je oslavou příchodu dlouho očekávaného a pro mnohé nejkrásnějšího ročního období. Jeho rozmanitost je inspirující také při tvorbě dramaturgie projektu, u kterého klademe důraz především na různorodost hudebních žánrů. Letos jsme pro vás připravili pět festivalových večerů.
Zahajovací koncert 16. ročníku patří významné osobnosti české kulturní scény, kterou je zpěvačka Irena Budweiserová. V Kostele u Salvátora zazpívá společně s kapelou Blue Soul své nejznámější repertoárové písně v rytmu blues, soul a gospel.
Druhý festivalový večer v Kostele u Salvátora patří vynikajícímu kytaristovi Michalovi Pavlíčkovi a zpěvačce Monice Načevě. Společně se Smyčcovým kvartetem Pavla Bořkovce zazní na akustickém koncertě mimo jiné písně na texty básníka Jáchyma Topola. Třetí festivalový koncert jsme svěřili souboru
Spirituál kvintet, který se stal jakousi dvorní kapelou festivalu. Účinkoval snad na všech ročnících Vítání jara. Spirituál kvintet jistě není třeba blíže představovat. Je pro nás ctí, že zůstává festivalu po léta věrný. Také letos tedy zveme opět všechny jeho příznivce na jarní rozjímání, tentokrát do Barokního refektáře.
Opravdovou lahůdku jsme si letos pro vás nechali na festivalový večer v Divadle Hybernia. Pozvání přijala kapela Čechomor. Na akustickém koncertě budete mít možnost slyšet výběr toho nejlepšího z dosavadní tvorby této legendární kapely.
Na závěrečném koncertě v Salesiánském divadle máte možnost uslyšet písňový recitál skvělého folkového zpěváka Vlasty Redla. Na akustickém koncertě vystoupí společně s kapelou Malá parta.


Vážení přátelé za všechny, kteří se na koncertech Vítání jara podílejí a jimž patří náš dík, vám přeji nevšední kulturní zážitky. Doufáme, že vás koncerty příjemně naladí a naplní positivní energií.

                                                                     Lubomír Čížek, Music Art Prague

Bookmark and Share
Sdílet