FEBIOFEST CULINARY CINEMA | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA >>  FEBIOFEST CULINARY CINEMA

FEBIOFEST CULINARY CINEMA

FEBIOFEST CULINARY CINEMA

S filmem roste chuť

Letos již potřetí pořádá Mezinárodní filmový festival Praha – Febiofest filmové sekce Culinary Cinema

Organizátoři budou v rámci Culinary Cinema opět promítat v kině Cinestar Praha – Anděl a večeře budou následně servírovat v prostředí Restaurace delight v přilehlém pražském hotelu andel’s by Vienna House Prague. Návštěvníci tak během jednoho večera uvidí film a následně ochutnají menu inspirované konkrétním filmem v podání špičkového šéfkuchaře. Během prvních dvou večerů se bude servírovat menu připravené šéfkuchařem pražské restaurace Le Grill Ondřejem Korábem, třetí večer se bude podávat menu od italského šéfkuchaře Mattea De Carli z restaurace Casa De Carli. Obě restaurace byly oceněny umístěním v Michelin Guide.

V pátek 24. 3. se bude promítat noirový thriller o gurmánské i erotické posedlosti Frank a Lola, jehož hlavním hrdinou je lasvegaský šéfkuchař Frank, který propadne záhadné ženě Lole, v sobotu 25.3. bude na programu film Noma: Moje dokonalá bouře o fascinujícím géniovi a zároveň rozervané osobnosti Reném Redzepim, šéfkuchaři, který přivedl svou kodaňskou restauraci Noma na mezinárodní vrchol. V neděli 26.3. pak bude možné vidět dynamickou italskou komedii s dramatickými prvky Naprostí cizinci pojednávající o zdánlivě nevinné hře mezi přáteli, která odkryje během jedné večeře mnohá tajemství – jediné, co tato hra obnáší, je dát během večeře mobilní telefony na jídelní stůl a sdílet každou SMS i příchozí hovor.

Lístky na Culinary Cinema jsou v předprodeji Ticketportalu od 5. prosince 2016, cena vždy zahrnuje projekci filmu a večeři o několika chodech uváděnou moderátorem. Ceny vstupenek do 23. prosince za 1 490 korun, od 24. prosince za 1790 korun.

Appetite for Film

For the third time, the International Film Festival Prague – Febiofest will present film screenings accompanied by exclusive dinners.

Within Culinary Cinema the organizers will once again screen films at the Cinestar Prague – Anděl cinema before later serving dinner at the Delight restaurant in the adjacent andel’s by Vienna House Prague hotel. In a single evening, visitors will take in a movie before savoring a menu inspired by the film in question and put together by a first-rate chef. On the first two evenings menus prepared by Ondřej Koráb, chef at Prague’s Le Grill restaurant, will be served, while the third evening will feature a menu by Italian chef Matteo De Carli from Casa De Carli. Both restaurants have been recognized with a mention in the Michelin Guide.

Friday, March 24th will see the screening of Frank & Lola, a noir thriller about gourmet and erotic obsession whose main hero, the Las Vegas chef Frank, falls for a mysterious woman named Lola. On Saturday, March 25th, the program will feature Noma: My Perfect Storm, which centers on chef René Redzepi, a fascinating but ragged genius who has earned his Copenhagen restaurant Noma international fame. On Sunday, March 26th, the film will be Perfect Strangers, a dynamic Italian comedy with dramatic elements; it explores an apparently innocent game among friends that, one evening, reveals lots of secrets– all the game entails is placing one’s mobile phone on the dining table during dinner and sharing every text message and incoming call.

Tickets for Culinary Cinema are on sale at Ticketportal from December 5, 2016 and the price always includes the film screening and a multi-course dinner introduced by a host. Tickets cost CZK 1,490 until December 23rd and CZK 1,790 from December 24th.

Bookmark and Share
Sdílet