Detail info
Close

ZÁPAS LEGEND Česko vs. Slovensko

ZÁPAS LEGEND Česko vs. Slovensko

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 17:00

Tento okamžik se zapsal do historie naší země! Uplynulo od něj 25 let a my si v Zápase legend s bohatým doprovodným programem připomeneme 25 let od zlatého hokejového Nagana!

V legendárním zápase nastoupí proti sobě Česká a Slovenská reprezentace.

Na ledovou plochu areny přijaly možná naposledy pozvání největší hvězdy hokeje. V čele uvidíte zlaté naganské borce – Jaromíra Jágra, Jiřího Šlégra, Martina Ručinského, Martina Procházku, Jaroslava Špačka nebo Martina Straku.

Týmy doplní a před vašimi zraky vystoupí i hokejoví velikáni, kteří reprezentovali své země na mistrovství světa, olympijských hrách, ale také své týmy doma i v zámoří – jmenovitě Patrik Eliáš, Petr Nedvěd, Ľubomír Višňovský, Miroslav Šatan, Marián Gáborík, Marián Hossa, Richard Zedník, Richard Lintner a Ondřej Pavelec.

Pro ty, kteří si Zápas legend touží užít na vyšší úrovni, je připraven VIP Experience balíček. Obsahuje:
- Vstupenku do sektoru 101, případně prvních 2 řad sektoru 102
- Využití samostatného vstupu č. 2
- Catering v klubu Lokomotivka
- Dárek
A za příplatek 9990 Kč můžete navíc získat účast na uzavřené After Party s legendami, která bude následovat ihned po ukončení Zápasu legend. Místo konání bude upřesněno emailem. V ceně vstup na akci, bohaté občerstvení a prostor pro setkání s legendami. Dress code Smart casual.

Zápasem legend, 25 let od zlatého Nagana v O2 areně, bude provázet geniální moderátorské duo Libor Bouček a Marcel Forgáč.

Únorový zápas legend navazuje na první zápas česko-slovenských týmů, který se uskutečnil 4. září na zimním stadionu Ondřeje Nepely v Bratislavě v rámci akce Legendy jsou zpátky. Vítězství 5:4 si tehdy odnesl český tým. Odnese si ho i z O2 areny?

Na tento zápas nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top