Detail info
Close

ZADÁCI A LIDOPOP - 15. let na scéně

ZADÁCI A LIDOPOP - 15. let na scéně

Datum: 31. května 2024
Místo: Bounty Rock Cafe
Adresa: Hálkova 171/2 (vstup z ul. Kosmonautů), Olomouc

Vstupenky

pátek
31
kvě. 2024
20:00
ZADÁCI A LIDOPOP - 15. let na scéně

Informace o akci

Do nedávna se zdálo, že v historii pop music už se vše podstatné odehrálo, že nic opravdu nového nemůže překvapit. Ovšem pouze do zlomového dějinného okamžiku, kdy se z pivních peřejí, výrazně zlatavě rumově až smaragdově peprmintově zabarvených, protékajících hospodami a stánky na březích oblíbených českých, moravských, ba i slovenských řek, vynořil nečekaně, avšak drtivě přesvědčivě famózní přírodní úkaz od těch dob jednou pro vždy na věky věků zvaný ZADÁCI!

Zpěvák a autor Martin Kudlička stvořil za léta sjíždění všech těch populárních toků flotilu songů opěvujících vše kolem veselého života na nich, a jednoho dne se rozhodl obklopit partou kamarádů, stejně zkušených jak hudebně tak vodácky, a začít tuto tvorbu provozovat živě k potěše všeho vodáckého i nevodáckého lidu. S přibývajícími koncerty, většinou přecházejícími do několikadenních divokých večírků, přibývalo do repertoáru množství neuvěřitelných cover verzí světových megahitů. Takže dnes můžete slyšet, vedle už zlidovělých popěvků jako Berounka, Sázavské tůně, Zlatá koruna apod., nenapodobitelná provedení velikánů jako např. DEPECHE MODE, AC/DC, STNG, TINA TURNER, PINK FLOYD atd. a to s českými texty s vodáckou tematikou.

Vzhledem k tomu , že v Česku a na Moravě se stává vodákem alespoň příležitostně doslova každý druhý napříč fanoušky všech hudebních žánrů, ZADÁCI mají široké pole působnosti na akcích všeho druhu. Jsou vítaným osvěžením v podstatě jakéhokoliv festivalu, folkového, metalového, punkového i jazzového, ve vodáckou veselici promění večer v kterémkoliv klubu či firemní party.Vystoupili už na jednom podiu s takovými veličinami jako DEEP PURPLE nebo PRAŽSKÝ VÝBĚR. S nástrojovým vybavenim cajon, kytara, banjo, mandolína, baskytara a klávesový dechový nástroj Hammond, s šesticí silných hlasů nesmazatelně zabarvených bohatými životními zkušenostmi, připlují rádi ZADÁCI i k Vám!

Sestava: Kudla - zpěv, baskytara | Miguel - zpěv, mandolínalGregory - zpěv, kytara | Mikeš - banjo, zpěv | Lubinho - cajon, vozembouch, zpěv
Klemoš - kláves se šlauchem Hammond, klapák, zpěv


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top