Wage War / US

Wage War / US

Datum: 16. června 2021
Místo: Futurum Music Bar Praha

Vstupenky

Středa
16
Čvn 2021
21:00
Wage War / US
PŘESUNUTO Z 10.06.2020, NOVĚ: 16.06.2021 OD 20:00

Informace o akci

Máme náhradní datum koncertu Wage War! Kapela se v červnu rozjede na turné a do pražského Futura dorazí 16. června 2021. Vstupenky zakoupené na původní datum 10. 6. 2020 zůstávají v platnosti. Pokud by se vám nový termín nehodil, je možné vstupenky vrátit v místě nákupu do 4. 10. 2020. Děkujeme za pochopení a trpělivost, 
                                                                    Futurum Music Bar & D Smack U Promotion. 

Floridská metalcorová pětka Wage War vybrousila svou výbušnou kombinaci technického umu a hypnotických melodií na svém třetím albu Pressure (Fearless Records), které českým fanouškům představí 10. června v pražském Futuru.
Kapelu tvoří Briton Bond (zpěv), Cody Quistad (doprovodná kytara, čistý vokál), Seth Blake (kytara), Chris Gaylord (basová kytara) a Stephen Kluesener (bicí). Wage War debutovali v roce 2015 albem Blueprints, které obsahovalo skladby Alive (12 milionů streamů na Spotify) a The River (8 milionů streamů).
Druhé album Deadweight z roku 2017 již představilo vyzrálou kapelu. Singl Stitch získal 14 milionů streamů na Spotify a Deadweight si vysloužilo chválu od MetalInjection, New Noise, Metal Hammer a Rock Sound. Wage War byli na turné s I Prevail, Of Mice & Men, Parkway Drive a A Day To Remember.
Loňské album Pressure produkoval Drew Fulk (Motionless in White, Lil Peep, IDKHOW) a kapela jej poprvé nahrála v inspirativním Los Angeles.
Pressure dostává Wage War na vyšší úroveň. “Když si poslechnete tuhle desku, dáte Wage War desítku,” říká Cody. “V textech jde všechno od srdce. Možná vám to pomůže v těžkých situacích, posune do dalšího dne nebo vám to dá sílu si s někým promluvit. A není nic lepšího.”

Galerie

picture Wage War / US

Na mapě

Top