Vlak Lustig - Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou

Vlak Lustig - Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ticketportal.cz in English version

Nádraží Praha - Bubny letos opět ožije unikátním divadelním představením
adaptace novely Arnošta Lustiga Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou.
Toto představení, kromě diváků v České republice shlédlo v uplynulých čtyřech letech opakovaně také publikum v Polsku a Slovenské republice. Dohromady bylo odehráno za poslední čtyři roky s ohromným úspěchem a nebývalým zájmem veřejnosti přes sedmdesát představení.
Představení se odehrají ve dnech od 25. do 31. srpna v rámci XVII. ročníku mezinárodního festivalu česko, německo, židovské kultury Devět Bran 2016.
Vlak Lustig nese v tomto roce podtitul "Vlak záchrany" a v rámci doprovodných programů připomene pro nás nepříliš známou událost z období druhé světové války. Letošní ročník bude věnován Šanghaji, kde se díky bezvízové politice tehdejší Čínské republiky zachránilo na 30 tisíc evropských Židů, kteří prchali před krutostmi nacistického režimu v Evropě.

Velké poděkování opět patří hlavním partnerům Českým drahám, a.s. a ČD Telematice, a.s. za dlouhodobé partnerství a podporu, a poděkování též věnujeme ČD CARGO, a.s. za údržbu a provoz speciálního divadelního vagónu. Další velké poděkování patří Českému rozhlasu, České televizi a vydavatelství CNC za dlouhodobou mediální podporu a věrné partnerství.

Vstupenky nelze rezervovat a jsou k dispozici za pouhý manipulační poplatek 30 Kč,
a to VÝHRADNĚ ON-LINE - HOMEtickets!!
Vstupenky si vytisknete po výběru počtu vstupenek a úhrady příslušného manipulačního poplatku některým z elektronických platebních nástrojů. jak HOMEticket vypadá?
Další info:
nečíslované sezení - open sitting / bezbariérový přístup ANO / slevy NE

Galerie

picture Vlak Lustig - Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou

Na mapě

Top