Detail info
Close

Vánoční koncert plný hvězd

Vánoční koncert plný hvězd

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Přijďte nasát vánoční atmosféru a vyslechnout legendární písně československé hudební scény.
Těšit se můžete na vždy elegantního a šarmantního muže, saxofonistu, hudebního skladatele, klarinetistu a dirigenta, muže který poslední dobou plní titulní stránky bulvárních časopisů, jedinečného ,,Felixe,, Antonína Slováčka. Také na stříbrnou slavici, ženu která sdílela pódium i s Tinou Turner, svého času nejprodávanější zpěvačka Česka, která po 25 letech chystá velké celorepublikové turné; Ilona Csáková. Vystoupí také česká legenda pop music a žena která v devadesátých letech pravidelně atakovala pozice v anketě Zlatý Slavík. Nazpívala přes 13 alb a hrála v nespočtu muzikálů; Bára Basiková. Přijde také stále mlád a nestárnoucí legenda, producent, tanečník a herec, muž kterého písně znají všechny věkové generace; Petr Kotvald.
Na pódiu dále vystoupí finalistka soutěže Česko Slovenská Superstar, Objev roku ankety Český Slavík Mattoni. Zpěvačka a tanečnice, která má na svém kontě v necelých 30 letech již 5 alb a vždy usmívající se Markéta Konvičková. Neustále pozitivně naladěný, Ital žijící v Česku, muž s velkým srdcem a hlasem, na pódiu suverénní a nefalšovaný showman, bavič publika, člen bývalé skupiny ,,Damichi,, pán Davide Mattioli.
S písní ,,Never Enough,, z filmu The Greatest Showmen (Největší Showman) vystoupí muzikálová herečka a opěrní pěvkyně Tereza Mátlová.
Prostory haly dále vyplní úžasný hlas naprosto excelentního operního pěvce, profesora katedry zpěvu, basista Zdeněk Plech. Přijde také mladá vycházející hvězda české pop music; Matěj Plšek.  Objeví se i Klaudie Kožnárková. 
Na akordeon zahraje evropská špička, Slovák Vojtěch Szabó.
Nabitým programem Vás provede diskžokej, autor snad nejslavnějšího českého pokřiku a v neposlední řadě moderátor pan Petr Sálava.
Těšit se můžete na sólové vystoupení, duety a taky na velké překvapení večera.

VIP box: součástí ceny vstupenky je i catering v průběhu celého večera


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top