Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Vánoční koncert Michala Prokopa & Framus Five s hosty

Vánoční koncert Michala Prokopa & Framus Five s hosty

Datum: 21. prosince 2023
Místo: Forum Karlín
Adresa: Pernerova 676/51, Praha 8-Karlín

Vstupenky

čtvrtek
21
pros. 2023
20:00
Vánoční koncert Michala Prokopa & Framus Five s hosty

Informace o akci

Vánoční koncert Michala Prokopa & Framus Five s hosty
Předvánoční čas je opět potřeba si zpříjemnit notnou dávkou kvalitní muziky – v tomto případě již tradičním Vánočním koncertem Michala Prokopa se skupinou Framus Five. Tato parta spolu hraje víc než 56 let a letos se jejich tradiční vánoční hudební oslava uskuteční 21. prosince 2023 ve Fóru Karlín. Věříme, že u toho nebudete chybět.

Dárek od Michala Prokopa: Ke každému nákupu vstupenek ( u Ticketportalu ke každé druhé vstupence ) nyní obdržíte poukaz na slevu 10% při nákupu alba “Čas je šťastnej lhář”, výběr toho nejlepšího, co Michal Prokop za šestapadesát let kariéry nahrál. Album bude na vánočním koncertě pokřtěno a majitelé poukazů si jej mohou zakoupit od 6.10. do 21.12. v kamenné prodejně Supraphonu Musicpoint - Bontonland nebo přímo na koncertě ve Forum Karlín

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top