Detail info
Close

Václav Neckář Ostře sledovaný princ slaví 80!

Mezinárodní festival SOUNDTRACK Poděbrady
Václav Neckář Ostře sledovaný princ slaví 80!

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Václav Neckář

Ostře sledovaný princ slaví 80!

V sobotu odpoledne na festivalu Soundtrack Poděbrady společně oslavíme 80. narozeniny herce a zpěváka Václava Neckáře, jež vystoupí na koncertě spolu s kapelou Bacily, kterou vede jeho bratr Jan.

Václav Neckář je známý svými popovými hity jako jsou Stín katedrál, Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, či Mýdlový princ, z posledních let pak vyniká ústřední píseň filmu Alois Nebel – Půlnoční. Jako filmový herec debutoval v roce 1966 hlavní rolí v oscarovém filmu Ostře sledované vlaky režiséra Jiřího Menzela. Zahrál si také v dalším Menzelově filmu Skřivánci na niti, jež získal hlavní cenu – Zlatého medvěda – na filmovém festivalu v Berlíně. K české filmové klasice pak patří také hudební pohádka Šíleně smutná princezna režiséra Bořivoje Zemana, díky níž se do našich pamětí navždy zapsal jako princ Václav.

Vstupenky pro ZTP/P-DISABLED - dle platného ceníku + doprovod ZDARMA můžete objednávat na rezervace@ticketportal.cz, v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top