Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU

V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU

Datum: 9. prosince 2023
Místo: Malá scéna Zlín
Adresa: Štefánikova 2987/91, Zlín

Vstupenky

sobota
9
pros. 2023
19:00
V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU

Informace o akci

Jean Barbier: V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU

Hrají: Petr Nárožný, Jan Šťastný / Jan Čenský, Jana Malá / Týna Průchová, Jarmila Švehlová, Simona Postlerová / Miroslava Pleštilová, Barbora Šťastná Petrová / Malvína Pachlová a další
Produkce: Agentura Harlekýn Praha

Komedie o dobrodružství sympatického venkovana v Paříži.
Výběrčí přímých daní ze zapadlého provinčního městečka se jednoho dne rozhodne, že překvapí svoji dceru a navštíví ji v Paříži.
Starostlivý otec s podivem zjišťuje, že jeho milovaná dcera již nepracuje v pojišťovně, ale pohybuje se jako společnice ve světě velké politiky a obchodu, ve kterém se rázem ocitá i on. V tomto spletitém prostředí se tatínek rychle zorientuje, a když okouzlí manželku svého nejvyššího šéfa, zcela to změní jeho život, budoucnost dcery a dokonce i složení vlády. Rozjede se uragán záměn a komických situací, které neberou konce.
Režie: Jan Novák

více info na www.september.cz

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top