Ulrychovi & Javory & Javory beat

Ulrychovi & Javory & Javory beat

Datum: 6. prosince 2022
Místo: Divadlo Broadway
Adresa: Na Příkopě 988/31, Praha 1

Vstupenky

úterý
6
pros. 2022
19:00
Ulrychovi & Javory & Javory beat
PŮVODNĚ 21.4./16.6.22, NOVĚ 6.12.2022 19:00

Informace o akci

Z důvodu nemoci kapely se bohužel musí přesunout koncert Petra a Hany Ulrychových z 21.4.2022 na 16.6.2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Sourozenci Ulrychovi přijíždí do Prahy se svým mimořádným koncertem za doprovodu dvou kapel, a to jak skupina Javory, tak Javory beat. Hana a Petr jako duo, působí na scéně již několik dekád a dá se říci, že již patří mezi legendy české hudby. Svou hudbou si získali několik generací a získávají si fanoušky svými písněmi do dnes. Na koncertu zazní jak jejich notoricky známé hity, tak nová tvorba této české dvojice. Přijďte si užít opravdu skvělý hudební večer!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: Ulrychovi & Javory & Javory beat, 16.6.2022 (původně 16.3.2022,21.4.2022), PRAHA

ZMĚNA:

Z organizačních důvodů se koncert Ulrychovi & Javory & Javory beat bohužel v plánovaném termínu 16.6.2022 (původně 16.3.2022/21.4.2022) od 19:00 a v místě Divadlo Broadway, Praha neuskuteční a PŘESOUVÁ se na náhradní termín 6.12.2022. Čas i místo konání akce zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

Komu náhradní termín nevyhovuje, může žádat o vrácení peněz, nejpozději však do 29.11.2022.

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou
- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket
- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c) Sodexo- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

 Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 


Top