UNITED FLAVOUR

UNITED FLAVOUR

Datum: NOVÝ TERMÍN V JEDNÁNÍ
Místo: Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1

Vstupenky

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
UNITED FLAVOUR
NOVÝ TERMÍN V JEDNÁNÍ

Informace o akci

Vzhledem k současné situaci je vystoupení United Flavour odloženo. Intenzivně jednáme o novém termínu, jakmile budeme mít nové informace, dáme vědět. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení a za vaši trpělivost v této mimořádné situaci.

 

Mezinárodní skupina United Flavour přichystala velký comeback! Už v únoru se vrátila na hudební scénu party singlem Candela, v létě vystoupila na desítce vybraných festivalů a v listopadu vyráží na turné k novému albu Here To Stay. To vyjde přesně v den křtu v Lucerna Music Baru – 21. listopadu. Společně se vstupenkou na křest si můžete zakoupit i nové album, které obdržíte při vstupu do klubu. Samozřejmě podepsané od kapely. :)

 

 

 

Galerie

picture UNITED FLAVOUR
picture UNITED FLAVOUR

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: UNITED FLAVOUR 21.11.2019 – PRAHA

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně termínu konání koncertu UNITED FLAVOUR konajícího se dne 21.11.2019 v místě Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1. Koncert se nově uskuteční dne 24.3.2020 od 21:00 hod.

 

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 28.11.2019.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety s žádostí je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu se vstupenkami je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top