Tři přání pro Popelku

Tři přání pro Popelku

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Norsko - Tre notter til Askepott
Pohádka / Rodinný / Fantasy
Norsko / Litva, 2021, 87 min, MP, český dabing
Režie: Cecilie A. Mosli
Předloha: Božena Němcová
Scénář: Anna Bache-Wiig, Karsten Fullu, Kamilla Krogsveen.
Kamera: Trond Tonder
Hudba: Gaute Storaas

Hrají: Astrid S, Cengiz Al, Ellen Dorrit Petersen, Thorbjrn Harr, Nasrin Khusrawi, Nils Jorgen Kaalstad, Sjur Vatne Brean, Ingrid Giaever.

Remake klasické české vánoční pohádky.

Každá legenda má své následovníky. „Tři přání pro Popelku“ je nové zpracování legendární pohádky scenáristy Františka Pavlíčka a režiséra Václava Vorlíčka „Tři oříšky pro Popelku“. Severská pocta české filmové klasice přináší její moderní velkolepou verzi, nové kostýmy, scenérie nefalšované norské zimy a divokých zasněžených hvozdů a samozřejmě i zdravou dávku kouzel. Stejně jako u nás nebo v Německu se právě Vorlíčkova Popelka stala nesmrtelnou vánoční pohádkou i v Norsku, diváci ji tam milují a právě místní tvůrci si proto troufli ji po téměř padesáti letech znovu převyprávět. V příběhu odvahy, lásky, dobrého srdce a magie bude Popelka po smrti svého otce znovu bojovat s tyranskou macechou a nevlastní sestrou, překazí lov třem mladíkům a díky kouzelným oříškům se zúčastní úchvatného plesu, kde získá princovo srdce a na útěku ztratí svůj střevíček.

s Bonuskou sleva 10%

Veškeré slevy lze uplatnit pouze v pokladně DK TepliceTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top