The Manhatan Transfer

The Manhatan Transfer

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

info 23.05.2022 - Koncert se bohužel z organizačních důvodů neuskuteční, náhradní program v jednání. Prosíme, vyčkejte dalších informací.
Team Ticketportal.cz

The Manhattan Transfer
Nejznámější světová vokální skupina The Manhattan Transfer oslaví v roce 2022 své 50. narozeniny a při této příležitosti se vydává se na celosvětové turné. V České republice si své výročí připomene na festivalu v Českém Krumlově v Pivovarské zahradě s dechberoucím výhledem na českokrumlovský zámek.
Vokální kvartet, který byl už v roce 1998 uveden do Síně slávy a je držitelem deseti Grammy Award, předvede svůj široký repertoár pohybující se mezi jazzem, swingem, popem i gospelem. Koncert legendy The Manhattan Transfer, jejichž skladba Java Jive se dostala i do vesmíru, a právě ona budila v roce 2011 kosmonauty NASA. Neopakovatelný zážitek přinesou návštěvníkům festivalu američtí interpreti spolu se Severočeskou filharmonií Teplice pod vedením dirigenta Jana Kučery.

The Manhattan Transfer
Severočeská filharmonie Teplice, dirigent Jan Kučera

Součást zvýhodněného VSTUPENKOVÉHO BALÍČKU Č. 2
Součást zvýhodněného VSTUPENKOVÉHO BALÍČKU Č. 3

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal.cz a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online - HOMEtickets!!

Slevy:
Děti mladší než 7 let ZDARMA bez vstupenky a nároku na sedadlo │ 50% VĚK / AGE < 16 │ 20% STUDENT < 27 (kat. 4 a výše) │ 20% SENIOR 65+ (kat. 4 a výše) │ 30% ZTP │ 50% ZTP/P-DISABLED
slevu zvolte v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba prokázat u vstupu do místa konání
Slevy na heslo:
50% Občan ČK │ 20% KOOPERATIVA
PRAVIDLA PRO POSKYTOVÁNÍ SLEV

Další info:
bezbariérový přístup ANO, pro vozíčkáře jsou určena sedadla na kraji každé řady

Vstupné zahrnuje městskou daň ve výši 10%.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top