Detail info
Close

The Epic Apocalypse Tour 2023

The Epic Apocalypse Tour 2023

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

POZOR, ZAČÁTEK KONCERTU PŘESUNUT Z 20:00 NA 19:00 HOD  !!!

APOCALYPTICA a EPICA dorazí společně do BRNA už tento pátek! Máme pro vás program koncertu! 

APOCALYPTICA, EPICA, Wheel – pátek, 24. 3. 2022, 19:00 – BRNO, Hala Vodova 

A je to tady! Dočkali jsme se! Po několika odkladech a po dlouhém čekání se turné „The Epic Apocalypse Tour 2023“ blíží k nám! Už tento pátek, 24. března, dorazí toho úchvatné a silné metalové spojenectví finských violoncellových mistrů APOCALYPTICA a holandských symphonic-metalových králů EPICA do BRNA, haly Vodova. Spolu se svým speciálním hostem, finskou progressive-metalovou bandou WHEEL pro vás mají připravenu neuvěřitelně podmanivou a nevídaně krásnou pódiovou show plnou nejrůznějších efektů a zajímavé pyrotechniky. K tomu všemu samozřejmě nejnovější, vzrušující hity i srdcervoucí metalové balady. Čeká vás večer, který se vám vtiskne do duší na dlouho. Přijďte včas, koncert startuje už v 19:00!!! Tady je program: 

18:00     otevření haly

19:10 - 19:40      Wheel

20:00 – 21:20     EPICA

21:50 – 23:10     APOCALYPTICA


Již zakoupené vstupenky na koncert zůstávají v platnosti i na nový termín!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture The Epic Apocalypse Tour 2023

Změny a upozornění

ZMĚNA: The Epic Apocalypse Tour, 12.1.2022 (26.10.2020/12.3.2021), BRNO

ZMĚNA:

kvůli stále trvajícím omezením pro hromadné akce se koncert The Epic Apocalypse Tour 2022 z plánovaného termínu 12.1.2022 (původně 26.10.2020/12.3.2021) od 20 hodin a v místě Městská hala VODOVA, Brno PŘESOUVÁ na nový termín 24.3.2023. Čas a místo konání zůstávají beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní termín a není potřeba je vyměňovat.

 

Vyjádření kapely Apocalyptica:

 

„Jsme více než zklamaní, že musíme zase oznámit odložení „The Epic Apocalypse Tour“, ale vzhledem k současné situaci nemůžeme převzít odpovědnost za případné problémy na turné. Nechceme nikoho vystavit riziku. Velmi se těšíme, až tuto show odehrajeme v roce 2023, kdy už se snad budeme moci vrátit k hraní show, tak, jako předtím! Doufáme, že se s vámi se všemi potkáme! Zůstávejte v bezpečí!"

 

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné zakoupené vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději však do 31.1.2022.

Vstupné se vrací následovně:

 

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

 

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Naskenované vstupenky je třeba zaslat na e-mail: reklamace@ticketportal.cz.

 

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

 

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL
JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.

 


Top