Talichovo kvarteto & Odkaz Václava Talicha

Talichovo kvarteto & Odkaz Václava Talicha

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Talichovo kvarteto & Odkaz Václava Talicha, jediný koncert v České republice
Talichovo kvarteto vystoupí 16. dubna 2013 v pražském Clam-Gallasově paláci. Tímto jediným letošním vystoupením v České republice připomene 130. výročí narození dirigenta Václava Talicha, svůj hudební rozsah a tradici českých hudebních kvartet ve světě.
Čeští fanoušci klasické hudby se mohou těšit na vyšlechtěný zvuk vybraných smyčcových kvartet v podání pokračovatelů slavné české hudební tradice Talichova kvarteta, v čele s Janem Talichem.

Program slavnostní události
Leoš Janáček, smyčcový kvartet č. 1 "Kreutzer sonate"
Maurice Ravel, smyčcový kvartet F dur
Antonín Dvořák, smyčcový kvartet C dur, op. 61

Doprovodný program - Fenomén Stradivari
Jediné Stradivari v Čechách, na něž se budete moci osobně podívat z bezprostřední blízkosti! Doprovodná přednáška mistra houslaře Ivana Švýcarského, experta Státní sbírky hudebních nástrojů při Národním muzeu, ze které mají protagonisté Talichova kvarteta hudební nástroje zapůjčeny, vám prozradí v čem spočívá tajemství výroby houslí, o historii vývoje houslí do jejich současné podoby, ale také o mnoha zajímavostech, například proč se stradivarky prodávají za miliony, anebo co mají společného Stradivari a Big Mac index?

Slavnostní událostí provede Lukáš Hurník, šéfredaktor ČRo-3 Vltava. Záštitu nad celou akcí převzal Magistrát hlavního města Prahy. Akce je pořádána pro omezený počet 150 osob.


sedadla bez místenek / open sitting
Vstupenky můžete zakoupit též on-line přímo na ticketportal.cz
a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!
ZTP/P info:
vozíčkáři bez potřeby doprovodu se slevou 50%, místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn
držitelé průkazu ZTP/P a doprovod jedna osoba se slevou 50%
Tyto slevy jsou k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz. Po výběru vstupenek zvolte požadovanou slevu.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top