TWILIGHT FORCE

TWILIGHT FORCE

Datum: 9. února 2023
Místo: Klub Storm
Adresa: Tachovské náměstí 5, Praha 3-Žižkov

Vstupenky

čtvrtek
9
ún. 2023
19:00
TWILIGHT FORCE
PŘESUNUTO, NOVĚ 9.2.2023 OD 19:00
Klub Storm

Praha

Informace o akci

Švédští bojovníci TWILIGHT FORCE nedávno originálně oznámili přesun svého dlouho plánovaného Evropského turné „Magical Mystical Tour“ a už jsme jen čekali až dají turné opět dohromady a my budeme moci oznámit nový termín pro PRAHU, klub STORM. A jak sami slíbili, nový termín potvrdili brzy. Dobrodružné válečné tažení Švédů na PRAHU se uskuteční 9. 2. 2023, takže válečníci, sraz v klubu STORM!

Čekání se zdá být nekonečné, zbraně by neměly ležet tak dlouho ladem, ale do té doby je určitě ještě na mnoha metalových bojištích vyzkoušíte a nově otestujete, abyste byli připraveni na tuto magickou bitvu TWILIGHT FORCE a na jejich silné spojence a příběhy, 9.2.2023 ve Stormu!
Nechť síla draka a trpělivost mudrců zůstává s vámi!

Již zakoupené vstupenky na koncert zůstávají v platnosti!  Pokud nový termín nevyhovuje, vstupenky je možné vracet do 31.10.2021Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture TWILIGHT FORCE

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


ZMĚNA ČASU KONÁNÍ: TWILIGHT FORCE 15.4.2020 – PRAHA

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně začátku koncertu TWILIGHT FORCE konajícího se dne 15.4.2020 a původně od 20:00 hod. v místě Klub 007, Strahov, Chaloupeckého 7, Praha 6. Koncert začne již v 19:00 hod. 

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny. 

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 


Top