TWILIGHT FORCE

TWILIGHT FORCE

Datum: 8. října 2021
Místo: Nová Chmelnice
Adresa: Koněvova 2597/219, Praha

Vstupenky

pátek
8
říj. 2021
19:00
TWILIGHT FORCE
PŘESUNUTO Z 15.4.2020, NOVĚ: 8.10.2021 OD 19:00

Informace o akci

POZOR! Turné švédských metalových rytířů TWILIGHT FORCE se přesouvá na podzim 2021!

Již zakoupené vstupenky na koncert zůstávají v platnosti i na nový termín!

Děkujeme za pochopení a věřte, že bude líp!

Speciální hosté říjnového koncertu kapely TWILIGHT FORCE v PRAZE, potvrzeni!

Tak do třetice všeho dobrého…oznamujeme právě potvrzené speciální hosty turné „Magical Mystical Tour 2021“ švédských metalových rytířů TWILIGHT FORCE. Dobrodružný příběh TWILIGHT FORCE obohatí svým uměním opravdu silná dvojka kapel!

CYHRA – švédská heavymetalová supergrupa, kterou založili v roce 2017 zpěvák Joacim „Jake E“ Lundberg (ex-Amaranthe), kytarista Jesper Strömblad (ex-In Flames), německý bubeník Alex Landenburg (ex-Annihilator, ex-Axxis, Kamelot) a finský kytarista Euge Valovirta (ex-Shining). Klukům se parádně podařilo vymanit se ze zajetých kolejí svých bývalých kapel a vytvořili svůj osobitý a zcela unikátní styl, který se ani nedá jednoduše zaškatulkovat do nějakého metalového subžánru. Kapela vydala v roce 2019 svou druhou desku „No Halos In Hell“, která je plná velmi chytlavých melodií, co vám vydrží v hlavě ještě dlouho po skončení koncertu! Pandemie však znemožnila představit vám tuto jejich novou desku live, a tak se připravte na to, že to udělají na tomto turné! A bude to pecka! Máte se na co těšit!

SILVER BULLET – stateční rytíři z Finska a vynikající spojenci do každého boje. Se svým aktuálním albem „Mooncult“ a se zbrusu novým zpěvákem Brunem Proveschim se neohroženě staví do první linie obrany proti silám temnoty!

Nezbývá než zajít do zbrojnice, zkontrolovat, zda zbraně za dobu pandemie nezrezly, oprášit z nich pavučiny a nabrousit! Čeká vás skvělá bitva s velkými příběhy! 8. 10. 2021 v PRAZE, klubu Nová Chmelnice.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


ZMĚNA ČASU KONÁNÍ: TWILIGHT FORCE 15.4.2020 – PRAHA

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně začátku koncertu TWILIGHT FORCE konajícího se dne 15.4.2020 a původně od 20:00 hod. v místě Klub 007, Strahov, Chaloupeckého 7, Praha 6. Koncert začne již v 19:00 hod. 

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny. 

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 


Top