TURMION KÄTILÖT

TURMION KÄTILÖT

Datum: 15. února 2023
Místo: Klub Storm
Adresa: Tachovské náměstí 5, Praha 3-Žižkov

Vstupenky

středa
15
ún. 2023
20:00
TURMION KÄTILÖT
PŘESUN Z 2.10.21,16.2.22, NOVĚ 13.2.2023 OD 20:00
Klub Storm

Praha

Informace o akci

„Global Warning European Tour“ Finů TURMION KÄTILOT se odkládá na únor 2022!
Po 8 plnohodnotných studiových albech a hraní na více než 650 koncertech je finská metalová kapela TURMION KÄTILÖT připravena udělat další krok vřed, do světa. Jejich 9. studio album „Global Warning“ (duben 2020) vyšlo ve 36 zemích a už brzy ho uslyšíte naživo! TURMION KÄTILÖT ho představí nejen jako speciální host mocných NIGHTWISH na jejich cestě Evropou na konci tohoto roku, ale naplánovali také své velké sólo tour! Jenže přesunem turné NIGHTWISH se musí koncertní plány TURMION KÄTILÖT také znovu změnit. Kapela se rozhodla své evropské sólo tour přesunout na únor 2022! Nový termín pro ČR je:

16.2.2022, PRAHA, Nová Chmelnice!

„Kvůli probíhající pandemii Covid-19 musíme také posunout naše vlastní evropské turné na začátek roku 2022, což je naprd. Zůstávejte v bezpečí a buďte trpěliví.“
-Bobby Undertaker, Turmion Kätilöt

TURMION KÄTILÖT v PRAZE, klubu Nová Chmelnice, 16. 2.2022!

Všechny již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture TURMION KÄTILÖT
picture TURMION KÄTILÖT
picture TURMION KÄTILÖT

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: TURMION KÄTILÖT, 16.2.2022, PRAHA

ZMĚNA:

Kvůli pandemii covid-19 se koncert TURMION KÄTILÖT v plánovaném termínu 16.2.2022 (původně 1.3.2021, 2.10.21) od 20:00 hodin a v místě Klub Storm, Praha neuskuteční a PŘESOUVÁ se na nový termín  13.2.2023. Začátek a místo konání akce zůstávají beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

Komu náhradní termín koncertu nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě jejich nákupu do 15.2.2022.  

 

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla 
ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou
 - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Naskenované vstupenky je třeba zaslat na e-mail: 
reklamace@ticketportal.cz.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento 
formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: 
eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: 
rezervace@ticketportal.cz.

 

 

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 

 


JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top