TO THE RATS AND WOLVES (DE)

TO THE RATS AND WOLVES (DE)

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

TO THE RATS AND WOLVES v příštím roce vyráží na headline tour a svou show předvedou také v Praze!

Šestičlenná parta TO THE RATS AND WOLVES z německého Essenu strávila posledních pár měsíců ve studiu, kde pracovali na nových písních. Po téměř vyprodaných show s Asking Alexandria, Any Given Day, a Eskimo Callboy oznamují vlastní turné CHEAP LOVE – EUROPEAN & UK RELEASE TOUR 2019 s dvanácti přehlídkami napříč Evropou. Kapela vyrazí na cestu s novým materiálem a slibuje intenzivní a energií nabitou show!

TO THE RATS AND WOLVES není jen obyčejná kapela, je to životní sty! Jak říká jejich motto: „Be Young.Used.Wasted…“ Jejich poselstvím je touha po změně stereotypů každodenního nudného života a nutnosti růst. Koneckonců mladí jsme jen jednou!

To The Rats And Wolves vznikli teprve v roce 2012, ale jejich první nahrávky Neverland a Dethroned měly nesmírný úspěch a obrovský vliv nejen na evropské trancecore scéně!

Nyní nastal čas na další kapitolu!

Němčtí TO THE RATS AND WOLVES se v rámci CHEAP LOVE –TOUR 2019 představí 30. března 2019 v pražském klubu Nová Chmelnice. Můžete se těšit na zpěvné melodické refrény, ale i těžké nekompromisní riffy.

Rozhodně si nenechte tuto show ujít!

Galerie

picture TO THE RATS AND WOLVES (DE)

Na mapě

Top