TOTO CUTUGNO - L´ITALIANO WORLD TOUR

TOTO CUTUGNO - L´ITALIANO WORLD TOUR

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Italská legenda Toto Cutugno vystoupí v Praze!
Charismatický zpěvák s nezaměnitelným hlasem vyjíždí s celou svojí doprovodnou kapelou na světové turné a Praha nemohla v jeho programu chybět.

Salvatore "Toto" Cutugno proslul především svými hity jako L´Italiano, Solo Noi nebo Insieme. Málokdo však ví, že je také skvělým skladatelem, který zásobil hity mnoho svých kolegů, jako byl Michel Sardou, Mireille Mathieu, Johnny Hallyday nebo Dalida.
Toto Cutugno kariéru rozjel v rodné Itálii jako bubeník, ale brzo paličky odložil a dal vyniknout svému nádhernému hlasu. Světový úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Roku 1980 získal 1. cenu na proslulém mezinárodním hudebním festivalu v San Remu. Jeho ikonický hit L´Italiano boural hitparády na celém světě. Roku 1992 vyhrál cenu Eurovize s písní Insieme, která vyzývá ke sjednocení Evropy. Tím přesně vystihl euforickou náladu celé Evropy po pádu Berlínské zdi.
Toto Cutugno neztrácí nic ze svého charismatu a jeho chytlavé hity zvedají ze židlí nadšené fanynky dodnes. Jeho koncerty jsou opravdová show za doprovodu velké kapely. Slunečná atmosféra jeho hitů, nádherný hlas a italský šarm elegána s uhrančivým pohledem jsou ta největší lákadla jeho koncertů.
Přijďte si to užít!


Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P je vyčleněno 5 míst a dále 5 míst pro jejich doprovod, Parter vpravo / VCHOD A / řada 33 / sedadla 11-19. Vstupenka platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod.

-TH-

Galerie

Na mapě

Top