Detail info
Close

TOHLE JE BOX 8

TOHLE JE BOX 8

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Galavečer profesionálního boxu. O titul mistra ČR se utkají v desetikolovém souboji brněnští Patrik Fiala s Pavlem Albrechtem, jedná se o odvetu kdy v prvním jejich vzájemném utkání zvítězil Albrecht. Další2  titulové souboje jsou vypsané na 10 kol v polotěžké váze. Zahraničního soupeře bude mít Michal Ryba a proti sobě se představí i 2 nejlepší slovenští boxeři, Marián Džupka s Vladimírem Belujským. Většinu ostatních duelů obstarají brněnští boxeři, Milan Ganoška, Nikolas Dzurňák, Josef Bohatec a další. V amatérském utkání se představí i Jaromíra Konečná. 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZMĚNA: TOHLE JE BOX 8, 20.10.2023, BRNO

ZMĚNA:

akce TOHLE JE BOX 8 se v plánovaném termínu 20.10.2023 od 18:00 v místě SONO CENTRUM, Brno neuskuteční a PŘESOUVÁ se na náhradní termín 27.11.2023. Čas i místo konání akce zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

Komu náhradní termín nevyhovuje, může žádat o vrácení peněz, nejpozději však do: 17.11.2023.

 

Vstupné se vrací následovně:

- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

 


Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 


Top