THE NEW ROSES (DE)

THE NEW ROSES (DE)

Datum: 14. března 2020
Místo: Klub 007 Strahov, Chaloupeckého 7, Praha 6

Vstupenky

Sobota
14
Bře. 2020
20:00
THE NEW ROSES (DE)

Informace o akci

Německá stoupající hvězda THE NEW ROSES přiveze představit své nové album příští rok do Prahy!

Kapela THE NEW ROSES kombinující šťavnatý rock s hard rockem procestovala v posledních letech tisíce mil po celém světě a ani v tomto roce nezaháleli. Letos odehráli více než 300 vystoupení na klubových či festivalových pódiích po celé Evropě, mimo jiné mezi ně patří i show na HELLFEST (FR), SWEDEN ROCK (SE), WACKEN Open Air (GER) nebo MASTERS OF ROCK ve Vizovicích, a tak není čemu se divit, že se fanouškovská základna THE NEW ROSES stále rozrůstá.

Každý ví, že v Rock & Rollu je cesta na vrchol opravdu dlouhá, ale THE NEW ROSES z Wiesbadenu v Německu se zdají být nezastavitelní a se svým čtvrtým albem „Nothing But Wild“, které vydali letos v srpnu, stoupají po žebříčku stále nahoru! Nové pecky samozřejmě chtějí představit co nejdříve širokému publiku, a proto naplánovali Nothing But Wild Tour! Zastaví se také u nás a to 14. března v pražském Klubu 007 Strahov.

Spolu s nimi přicestuje mladá švýcarská melodic-rocková banda FIGHTER V, v jejichž tvorbě uslyšíte silné riffy v kombinaci s melodickými stadionovými hymnami a ucítíte energii rocku 80´let. Kapela, která si již zahrála po boku kapel jako např. The Dead Daisies nebo Bonfire, vydala na podzim své debutové album „Fighter“ a už se nemohou dočkat, až vám ho ve své zábavné show představí! Takže spolu s THE NEW ROSES, 14. 3. v PRAZE! Buďte tam!

Galerie

picture THE NEW ROSES (DE)
picture THE NEW ROSES (DE)
picture THE NEW ROSES (DE)
picture THE NEW ROSES (DE)
picture THE NEW ROSES (DE)

Na mapě

Top