Detail info
Close

THE MUSIC OF THE WALL - IN CONCERT

THE MUSIC OF THE WALL - IN CONCERT

Datum: 19. ledna 2025
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál
Adresa: 5. května 1640/65, Praha 4-Nusle

Vstupenky

neděle
19
led. 2025
20:00
THE MUSIC OF THE WALL - IN CONCERT
PŘESUNUTO Z 13.01.2024 / NOVĚ: 19.01.2025 (Ne) / Vstup 19:30 / Show 20:00

Informace o akci

THE MUSIC OF THE WALL - LIVE IN CONCERT
Pocta největší rockové opeře všech dob s hudebníky z původních turné Pink Floyd a Rogera Waterse a kapelou

"Run like hell" (běžte jako o život), abyste získali vstupenky na oslavu nejlegendárnějšího koncertního turné v rockové historii.
"The Wall" je jedním z nejikoničtějších rockových alb vůbec. Pink Floyd jej odehráli jako celek v letech 1980/81, Roger Waters v roce 1990 u Berlínské zdi na hranici mezi východním a západním Německem. Vystoupení přilákalo největší platící koncertní publikum v historii. V letech 2010-2013 absolvoval Roger Waters s "The Wall" turné, které bylo v té době komerčně nejúspěšnějším tour sólového umělce.
Kromě ikonické hudby z alba The Wall zazní i další písně Pink Floyd jako Whish You Were Here a When The Tigers Broke Free z alba The Final Cut. Publikum se může těšit na to, že původní písně z koncertů "The Wall" zahrají i někteří z muzikantů, kteří tuto hudbu nahráli s Pink Floyd či Rogerem Watersem.
Atmosféru koncertu podpoří úžasná světelná show a videoprojekce k poctě "největšího koncertního turné všech dob", pokud citujeme fanoušky Pink Floyd z původního turné.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenky ZTP/P platí vždy pro dvě osoby, pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), nárok na vstupenku ZTP/P je třeba u vstupu doložit / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps

Změny a upozornění

PŘESUNUTO: THE MUSIC OF THE WALL - IN CONCERT - PRAHA 13.01.2024

Vážení přátelé Ticketportal,

koncert THE MUSIC OF THE WALL - IN CONCERT, plánovaný na 13.01.2024 v Kongresovém centru Praha musel být z organizačních důvodů PŘESUNUT.
NOVĚ: NEDĚLE 19. LEDNA 2025 (místo konání a hodina začátku zůstávají).


THE MUSIC OF THE WALL - IN CONCERT na ticketportal.cz

Vaše vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín, kde jsme pro Vás rezervovali příslušnou kapacitu.

Pokud nemůžete nové datumakceptovat, lze požádat o vrácení vstupného. Prosíme, abyste tak případně učinili co nejdříve, abychom Vaše rezervace mohli uvolnit pro ostatní zájemce.

Právě z důvodu rezervované kapacity můžeme požadavek na vrácení vstupného přijmout pouze do pondělí 1. července 2024, po tomto datu se má za to, že se změnou souhlasíte.

Děkujeme za pochopení.

 

Vracení vstupného

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce:

-vstupné vrací tentýž prodejce - vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto,Edenred):

a/ Vyzvednutí na prodejním místě - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu eTicket- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c) Sodexo - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta):

-naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu:

-fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

Team Ticketportal

 


Top