Detail info
Close

THE MAGICAL MUSIC OF HARRY POTTER

THE MAGICAL MUSIC OF HARRY POTTER

Datum: 19. ledna 2025
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál
Adresa: 5. května 1640/65, Praha 4-Nusle

Vstupenky

neděle
19
led. 2025
14:00
THE MAGICAL MUSIC OF HARRY POTTER
19.01.2025 (Ne) Vstup 13:30 / Show 14:00

Informace o akci

THE MAGICAL MUSIC OF HARRY POTTER - Čarodějnice, hůlky a čarodějové
Nejlepší písně a hudba z filmů o Harry Potterovi přicházejí do vašeho města v podání Magical Symphonic & Philharmonic Film Orchestra a navíc se speciálním filmovým hostem!
V jednom z nejúspěšnějších scénických projektů návštěvníci zažijí nejvýznamnější hudební momenty Harryho Pottera. Program zahrnuje filmové soundtracky pětinásobného držitele Oscara Johna Williamse a dále autorů Patricka Doyla, Nicolase Hoopera a držitele Oscara Alexandra Desplata a to nejlepší z hudby "Harry Potter a prokleté dítě". K nezapomenutelným zážitkům bude patřit návštěva a humor oblíbené hvězdy ze světa Harryho Pottera.
Budete okouzleni pokročilou světelnou a laserovou technologií a jedinečným zvukovým rozměrem, ukvůli němuž vám zaručeně naskočí husí kůže – to vše je připraveno, aby srdce všech fanoušků Harryho Pottera tlouklo o něco rychleji!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenky ZTP/P platí vždy pro dvě osoby, pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), nárok na vstupenku ZTP/P je třeba u vstupu doložit / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top