TASH SULTANA

TASH SULTANA

Datum: 5. září 2020
Místo: TIPSPORT ARENA Praha 7-Holešovice

Globální koncertní senzace nebo Ed Sheeran v ženském provedení.

Vstupenky

Sobota
5
Zář. 2020
19:00
TASH SULTANA
5.9. 2020 od 20:00 / Doors 19:00 hod.
TIPSPORT ARENA

Praha 7-Holešovice

Informace o akci

Tash Sultana (AU)
5. září 2020, Tipsport arena Praha

Z ulice do arén. Koncertní senzace Tash Sultana bude mít českou premiéru v Tipsport areně.

Globální koncertní senzace nebo Ed Sheeran v ženském provedení. Taková přirovnání dostá-vá od hudebních kritiků australská zpěvačka Tash Sultana. Multiinstrumentální umělkyně, která za poslední čtyři roky procestovala koncertně celý svět nebo v rekordním čase vyprodala legendární americký amfiteátr Red Rocks, dorazí poprvé do Prahy. V pražské Tipsport areně vystoupí s celou kapelou 5. září 2020. Koncert pořádá Charmenko CZ. 

Australanka Tash Sultana má za sebou raketový start. V pouhých jednadvaceti letech si zvládla zís-kat skvělou pověst buskingem na ulicích rodného Melbourne, a díky videím nahrávaným doma v obýváku pak svoji popularitu rozšířila po celém světě. „Například video Jungle nahrála nezávisle doma v obýváku a nyní má neuvěřitelných 59 milionů zhlédnutí,“ říká Lenka Muráriková z pořádající agentury Charmenko CZ.

Do své první kytary se Tash zamilovala už ve svých třech letech a ve hře se od té doby dostala na téměř virtuózní úroveň. Svým zpěvem, rytmickými schopnostmi a skvělou prací s looperem dokáže na pódiu doslova vyčarovat několika minutové mistrovské kousky s jedinečnou melodickou linkou a kvalitními texty. Ostatně i tuto svoji „bezkapelovou“ stránku zpěvačka pražskému publiku v Tipsport areně ukáže. „Kromě toho však do Prahy přivezu i celou kapelu,“ vzkazuje hudebnice.

 

Vstupenky ZTP jsou dostupné na rezervace@ticketportal.cz 

 

Galerie

picture TASH SULTANA

Na mapě

Top