Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Slade + Turbo - společně!

Slade + Turbo - společně!

Datum: 20. - 21. října 2023
Místo: České Budějovice, Pelhřimov

Vstupenky

pátek
20
říj. 2023
20:00
Slade + Turbo - společně!
KD Vltava

České Budějovice

sobota
21
říj. 2023
20:00
Slade + Turbo - společně!
Kulturní dům Máj

Pelhřimov

Informace o akci

"Připomeňte si legendární písně kapely Slade, navíc se speciálním hostem, kapelou Turbo!"

Přidejte se k nám na nezapomenutelný hudební zážitek! Kapely Slade a Turbo přicházejí do Českých Budějovic a Pelhřimova s koncerty plnými energie a legendárních hitů. Připravte se na nezapomenutelné večery, které rozproudí vaše srdce!

Datum a místo koncertů:

•České Budějovice, KD Vltava, 20. října 2023
•Pelhřimov, KD Máj, 21. října 2023

Slade, ikona britské rockové hudby, vás přenese zpět do éry glam rocku. S jejich nezapomenutelnými hity, jako je "Cum On Feel the Noize", "Mama Weer All Crazee Now", "My Oh My nebo "Far Far Away", se dostanete do varu!
A co Turbo? Tuto českou rockovou kapelu netřeba představovat. Pojďme zavzpomínat na největší hity, jako je "Hráč", "Chtěl jsem mít" a spoustu dalších!
Nechte se strhnout vlnou nostalgie, potkáte se s novými a starými přáteli, a společně se propadněte do hudby, kterou všichni milujeme. Zarezervujte si vstupenky ještě dnes a zajistěte si své místo na těchto nezapomenutelných koncertech!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top