Detail info
Close

Servette FC – SK Slavia Praha

Servette FC – SK Slavia Praha

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Prodej vstupenek a informace pro fanoušky do Ženevy

Kapacita sektoru hostů je 2 000 míst. Cena vstupenky je 900 korun.

Volný prodej vstupenek do Ženevy spouštíme ve středu 13. 9. v 10 hodin v online prodeji. Na pokladnách v Edenu bude možné lístky koupit 18. a 19. září během otevírací doby. Jedna osoba si může koupit maximálně 6 vstupenek, ale ke všem musí uvést požadované údaje.

Online nákup bude probíhat od 13. 9. do 18. 9. a uskuteční se formou nákupu voucheru. Voucher lze koupit ve volném prodeji na webu Ticketportalu pod událostí a v aplikaci SLAVIA v sekci Vstupenky -> prodej -> zápasy. V případě nákupu voucheru přes aplikaci naleznete zakoupený voucher v sekci VSTUPENKY - ZAKOUPENO a zároveň vám přijde voucher také na email. Tento voucher je nutné zaslat na uvedený email stejně jako při nákupu na webu ticketportal.cz.

Na základě zaslaného voucheru na email vstupenky@slavia.cz budeme následně posílat na emaily vstupenky. Společně s voucherem je nutné zaslat potřebné údaje pro každého jednoho držitele vstupenky, kterými jsou:

  • Jméno a příjmení
  • Telefonní číslo

Na email, který nebude obsahovat veškeré požadované informace, nelze zaslat vstupenku na utkání. Vouchery lze posílat nejpozději do 19. 9.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top