Sen noci svatojánské

Sen noci svatojánské

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vážení příznivci klasického díla Sen noci svatojánské a nezapomenutelných tvůrců Jiřího Trnky a Václava Trojana,
s ohledem na vývoj epidemiologické situace a s tím související vládní opatření v rámci koronavirové pandemie, jsme nuceni plánovanou akci v Kongresovém centru Praha dne 24. října 2020 přesunout.

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ

Vážení diváci a majitelé vstupenek na akci Sen noci svatojánské, která se měla konat 30.října 2021 v Kongresovém centru Praha. S ohledem na dlouhodobý vývoj pandemie COVID-19 a návazná vládní opatření, nejsme schopni tento projekt v daném termínu zrealizovat. Pro Sen noci svatojanské nyní hledáme náhradní termín na přelom roku 2022 / 2023, o konkrétním datu vás budeme včas informovat. 

Vstupenky samozřejmě zůstanou v platnosti i na nové datum, případně lze nárokovat vrácení vstupného v místě zakoupení

Děkujeme za pochopení, JV Classics

Role vypravěče se ujme oblíbený herec Petr Štěpánek, který poetický Kainarův text na motivy stejnojmenné klasiky W. Shakespeara osobně naživo převypráví. Mluvené slovo se na jevišti dokonale propojí s živou hudbou, aby tak dodalo nesmrtelnému a stále svěžímu Trnkovu mistrovskému dílu další okouzlující dimenzi.

Projekt představoval od svých počátků pro celý rozsáhlý realizační tým obrovskou výzvu. Velmi náročné přípravy zahrnovaly úpravu partitur slavného tvůrce filmové hudby Václava Trojana i přizpůsobení původního filmu pro uvedení s živým hudebním doprovodem Symfonického orchestru Českého rozhlasu a sboru pod vedením dirigenta Jana Kučery. Ve výsledku se však jedná o zcela unikátní a komplexní zážitek z jednoho z nejvýznamnějších počinů české kinematografie. Naším velkým přáním a cílem přitom vždy bylo zprostředkovat hlavně dětem pozapomenutou krásu a poetiku geniálního Jiřího Trnky ve spojení s mistry slova - Shakespearem, Kainarem a Brdečkou, ukázat jim, že i v dnešní době počítačové animace a dalších nekonečných možností, kterými současný animovaný film disponuje, jim má toto nádherné dílo co nabídnout a předat.

Z projektu vznikne také unikátní studiová nahrávka.

Vstupenky pro vozíčkáře + doprovod zdarma objednávejte na rezervace@ticketportal.cz s kopií oskenovaného průkazu. Jiné slevy NE.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Sen noci svatojánské

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU A MÍSTA KONÁNÍ AKCE: SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ, 30.10.2021 (původně 24.10.2020), PRAHA

ZMĚNA:

Představení SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ , které se v původních termínech 24.10.2020 a 30.10.2021 od 18:30 a v místě Kongresové centrum, Praha neuskutečnilo se PŘESOUVÁ na náhradní termín 17.4.2023.

POZOR! Akce se nově uskuteční v místě: RUDOLFINUM, Dvořákova síň a již od 18:00!

 

Vstupenky na původní termín akce zakoupené v předprodeji sítě Ticketportal zůstávají v platnosti, prosíme diváky, aby pro jejich výměnu  kontaktovali  Český rozhlas, SOČR,   paní Marii Šnokhausovou

Vinohradská 12 | 120 99 Praha 2
tel.: 221 551 402 | mobil: 720 751 500
e-mail:
marie.snokhausova@rozhlas.cz | www.rozhlas.cz

 

 

Komu náhradní termín nevyhovuje, může žádat o vrácení peněz, nejpozději však do: 30.6.2022          

 

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou
- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket
- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c) Sodexo- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

 Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 

 


Top