SWANS + Norman Westberg

SWANS + Norman Westberg

Datum: 7. března 2021
Místo: Divadlo Archa, Na Poříčí 26, Praha 1

Vstupenky

Neděle
7
Bře. 2021
20:00
SWANS + Norman Westberg
PŘESUNUTO Z 16.8.2020, NOVĚ: 17.3.2021 OD 20:00

Informace o akci

Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu, která zakázala od 10.3.2020 veškeré sportovní, kulturní a jiné hromadné akce , se koncert který se měl konat dne 16.8.2020 , přesouvá na náhradní termín 17.3.2021.  Vaše zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud se Vám nový termín nehodí, je možné vstupenky vrátit. Můžete tak učinit do 20.6.2020.

Vstupné Vám bude vráceno. Refundace vstupenek je možná do 30. srpna tohoto roku. Pro bližší informace sledujte  www.ticketportal.cz

SWANS se znovu narodili. Čerství, s novou vizí, s upřeným pohledem. Pokolikáté už? Kdo sleduje nekompromisní hudební cestu Michaela Giry, dobře ví, že reinkarnace jeho legendární kapely v ní hraje jednu z klíčových úloh. Aktuální album Leaving Meaning je prvním – a naprosto báječným – důkazem, že Gira neřekl poslední slovo ani po plánovaném konci předchozí „comebackové“ sestavy SWANS, která terorizovala a hypnotizovala fanoušky v letech 2010–2017.


„SWANS teď tvoří neustále se proměňující soubor hudebníků, které jsem vybral jak pro jejich hudební talent, tak i lidské kvality. Snažím se vycítit, kdo z nich může přispět svým nezaměnitelným podílem na atmosféře té které skladby,“ vysvětluje Gira, proč otevřel dveře kapely novým tvářím. „Jsou to lidé, jichž si nesmírně vážím. Ve spolupráci se mnou mají zásadní podíl na konečné podobě materiálu,“ říká Gira. Současnou koncertní sestavu SWANS tvoří Michael Gira, Ben Frost, Kristof Hahn, Phil Puleo, Christopher Pravdica a Dana Schechter. Stejně jako na celém prvním evropském turné nově zrozených SWANS v nové sestavě a s novým zvukovým konceptem, i v Praze večer otevře, už jen jako speciální host, jejich dlouholetý kytarista a spoluzakladatel Norman Westberg se svou sólovou tvorbou na pomezí ambientu a post rocku.

Galerie

picture SWANS + Norman Westberg
picture SWANS + Norman Westberg

Na mapě

Top