SUPERFINÁLE FLORBALU 2020

SUPERFINÁLE FLORBALU 2020

Datum: 19. dubna 2020
Místo:

Vstupenky

Neděle
19
Dub. 2020
09:45

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
SUPERFINÁLE FLORBALU 2020
O2 arena

Praha

Informace o akci

Předčasný konec sezony, který si vyžádala aktuální situace a bezpečnostní opatření proti šíření nákazy COVID-19 po celé republice, má za následek zrušení Superfinále florbalu. V následujících týdnech se vrátí všem fanouškům peníze za nakoupené vstupenky v plné výši.

ZPŮSOBY A PODMÍNKY REFUNDACE:

Pokud jste provedli nákup on-line, pak prodejní síť automaticky vrátí vstupné na účet, z něhož byly vstupenky zaplaceny. O vrácení vstupného není nutné žádat aktivně. Standardně je vstupné vraceno do 30 dnů, v současné době nouzového stavu a rušení mnoha akcí Vám vstupné může být vráceno i o několik dní později než ve zmíněné lhůtě.

Vstupenky zakoupené na prodejních místech budete moci vrátit v místě jejich zakoupení, jakmile bude povoleno prodejní místa opět otevřít - tedy nejdříve po ukončení nouzového stavu v ČR. Je nutné vrátit je fyzicky na stejném místě.

V případě vstupenek zakoupených přes oddíl kontaktujte oddíl, od něhož jste si vstupenky zakoupili. Český florbal všem oddílům, které odebraly vstupenky na fakturu, vrátí 100 % částky v následujících dnech. Způsob vracení se může u jednotlivých oddílů lišit, proto je třeba o konkrétní informace požádat jejich zástupce a domluvit se individuálně. Prosíme současně o trpělivost, jelikož finanční převody budou trvat několik dní a oddíly budou mít finanční prostředky připsané zpět nejdříve v týdnu od 23.3.2020.

Pokud jste dostali vstupenky jako dárek a nejste si jistí, který případ se vás týká, pošlete darujícímu odkaz na tento článek, on už bude vědět.

Na mapě

Top