Detail info
Close

STRONGPOWERS FEST FEST SIL SIL - MARPO & TROUBLEGANG

STRONGPOWERS FEST FEST SIL SIL - MARPO & TROUBLEGANG

Datum: 24. srpna 2024
Místo: Sokolský stadion
Adresa: U Stadionu 2295, Uherský Brod

Vstupenky

sobota
24
srp. 2024
14:00
STRONGPOWERS FEST FEST SIL SIL - MARPO & TROUBLEGANG
Sokolský stadion

Uherský Brod

Informace o akci

STRONGPOWERS FEST FEST SIL SIL
Mezinárodní originální FESTovní FESTival unikátní koncentrace SILných SIL, silných svalů, silných motorů a silných emocí z tónů, melodií a světelných i pyro efektů.
FITNESSIADA a AUTOMOTOSHOW začínají již ve 14:00, od 19:30 průběžně začíná kulturní program GALAPARTY s vyhlášením vítězů fitness soutěží a kapelami FREE FALL a VOLUME, celý večer vyvrcholí koncertem MARPO & TROUBLEGANG.

Děti, které nedosáhly věku 15 let, zdarma bez vstupenky, pozor! pouze v doprovodu dospělé osoby s platnou vstupenkou.
Vstupné: 390 Kč (startovací cena) / 490 Kč (předprodej od 01.05.2024), 500 Kč (v den konání do 15:59 a na místě) / 700 Kč (v den konání od 16:00 a na místě)
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz - eTickets!!
Další info:
Zakoupená vstupenka umožňuje jeden vstup, VRÁCENKY SE NEVYDÁVAJÍ!
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a jejich doprovod ANO, informace poskytne pořadatelská služba na místě
Přímo na místě bude umožněn vstup na sportovní část akce BEZ návštěvy kulturního programu, u vstupu je třeba uhradit v hotovosti vratnou kauci ve výši 500 Kč za opuštění místa konání nejpozději ve 21:00.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top