STRANGE COMEDY (USA-Kanada), Cirkulum

STRANGE COMEDY (USA-Kanada), Cirkulum

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

CIRKULUM - mezinárodní festival nového cirkusu a pouličního divadla v Ostravě
na ticketportal.cz


Kouzlo Cirque Du Soleil poprvé v Ostravě!!!
pátek 10.6.2016 ve 20:00 / 11.6.2016 v 15:00 (speciální uvedení pro rodiny s dětmi)

Režie: Alex Navarro & Soizick Hebert
Kabaret snoubící cirkusové umění, iluzi, humor a magii v podání kanadsko-amerického dua, které tvoří Jason Mc Pherson a Shelly Mia Kästner. Tři, někdy i čtyři nohy, narušená mysl a zkroucená ramena ukazují, že duo ohromujících umělců spojené s nějakým tím šaškováním a loutkami udělá spoustu zábavy. Spojení neuvěřitelných optických klamů, moderního klaunského divadla a akrobatických prvků. Jak se stát obětí umíněného věšáku, a jak se s ním poprat? Nezapomenutelná tanečnice flamenca se třema nohama a obočím alá Frida Kahlo. A spousta dalších bláznivin, po kterých budete mít zaručeně úsměv od ucha k uchu.
Představení je vhodné pro rodiny s dětmi. Doba trvání cca 60 minut
https://www.facebook.com/strangecomedy

www.cirkulum.cz

Vstupenky můžete zakoupit též on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:

Slevy: 50% pro osoby ve věku 55 let a více / 50% pro osoby, které nedosáhly věku 15 let / 30% pro studenty s platným dokladem o studiu s fotografií či kartou ISIC) / "30% UČITEL" (pro osoby s hodnověrným dokladem s fotografií prokazujícím nárok na slevu či kartou ITIC) / "50% VOZ.,ZTP/P,DOPR." - pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a doprovod ZTP/P (jedna osoba) / Slevy k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz (zvolte v nákupním košíku). Nárok na slevu je třeba prokázat u vstupu.
bezbariérový přístup ANO / zvláštní umístění pro vozíčkáře u pódia, pro ostatní držitele průkazu ZTP/P NETicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture STRANGE COMEDY (USA-Kanada), Cirkulum
picture STRANGE COMEDY (USA-Kanada), Cirkulum
picture STRANGE COMEDY (USA-Kanada), Cirkulum
picture STRANGE COMEDY (USA-Kanada), Cirkulum
picture STRANGE COMEDY (USA-Kanada), Cirkulum

Na mapě

Top