ŠTÍSTKO A POUPĚNKA – Ať žijí pohádky!

18.ročník - Valašské Divadelní Léto 2021
ŠTÍSTKO A POUPĚNKA – Ať žijí pohádky!

Datum: 27. července 2021
Místo: Amfiteátr Dřevěné městečko Rožnov pod Radhoštěm

Vstupenky

Úterý
27
Čvc 2021
17:00
ŠTÍSTKO A POUPĚNKA – Ať žijí pohádky!
PŘESUNUTO Z 28.7. 2020, NOVĚ: 27.7. 2021 od 17:00
Amfiteátr Dřevěné městečko

Rožnov pod Radhoštěm

Informace o akci

Akce se přesouvá na 27.7. 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

Protože Agentura Pragokoncert myslí i na naše nejmenší broučky, připravila si pro ně v rámci 18. ročníku Valašského Divadelního Léta 2020 skvělé zábavné odpoledne se Štístkem a Poupěnkou. Toto představení se uskuteční v Amfiteátru Dřevěné městečko v Rožnově pod Radhoštěm. V případě nepříznivého počasí je krytou variantou Janíkova stodola.

 V zbrusu novém představení Ať žijí pohádky! se Štístko a Poupěnka se svými broučky dostanou do pohádkového lesa. Zahrají a zazpívají nové písničky a nebudou chybět ani osvědčené hity, jako Jojojo, nenene, které broučkové tak milují. Po představení vás čeká autogramiáda a společné focení.

Představení je vhodné pro děti od 2 let.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

!!! NA TOTO PŘEDSTAVENÍ SE NEVZTAHUJE BONUS V PODOBĚ DVD !!! 

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top