STALLEY / USA

LUCERNA MUSIC BAR
STALLEY / USA

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

STALLEY Z MMG V BŘEZNU V LUCERNĚ

Boombox 2015. Načínáme 9. sezónu, letí to. A zatímco i z mejdanů, které nakonec nedopadly, by jeden padnul na znak, dál koukáme vpřed a chystáme koncik číslo 75. MMG. BCG. Někdo takovej tu ještě za ty léta nebyl. V pondělí 16. 3. do Lucerna Music Baru dorazí Stalley.
Kromě fousů jak Rumcajs má sakra co nabídnout. Autenticitu. Ztotožnění, vžití. Tohohle týpka prostě fíluješ. Poslouchat jeho Poun je jako bys mu měřil tep. Obyčejnej kluk z Ohia v kšiltovce BCG. Blue Collar Gang. Cejtí v sobě kořeny Afriky. Cejtí na sobě karabáč z plantáže. Cejtí hrdost jak Černý Panter. Má sny jako každej kluk z ulice a chce jen, co mu patří. Maybach Music Group. Postel plnou sneakersek jak pán. Bubny alá Ski Beatz, buben od Chad Huga. Smlouva na MMG, 4 kusy mixtapes, 1 EP, 1 LP a hype obrovskej jak Ohio… To není náhoda. Něco z něj bude. Něco velkýho.
O 2 roky starší, zkušenější, s EP a LP bohatší diskografií, přijíždí ve svém dunícím Chevym zpět na místo činu. A zážitek naznačuje i fakt, že toho s Českem má už teď společnýho až překvapivě dost. Hrál tu na Hip Hop Kempu 2013 a roli jednoho z černých koní fesťáku splnil. Žádnej playback, skutečně smrtelně seriózní lejno. Samý dobrý vzpomínky, jak dokazuje pecka Navajo Rugs spolu s De La Soul na jeho albu Ohio. Tu si totiž domluvil právě ve Festivalparku v Hradci Králové.
Tohle je inteligent truck music v tý nejčistší podobě. Boom.

Ohio Boombox
STALLEY /Maybach Music Group, Blue Collar Gang, USA/
Support: DJ Doemixxx /Hypno 808, Bigg Boss/, The Work Out (DJ Tuco & C.Monts)
16. 3. 2015, Lucerna Music Bar, Praha

Oficiální FB event

Galerie

picture STALLEY / USA

Na mapě

Doporučené

Top