SPECIAL NEW YEAR EVENING WITH L. A. DAVISON & BAND

REDUTA JAZZ CLUB – PROGRAM
SPECIAL NEW YEAR EVENING WITH L. A. DAVISON & BAND

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SPECIAL NEW YEAR EVENING WITH LEE ANDREW DAVISON & HIS BAND

Vplujte do Nového roku v jazzovém rytmu! Silvestrovsky prodloužená oslava tentokrát ve velkém stylu, s půlnočním přípitkem s kapelou a majitelem klubu.
V průběhu posledního večera roku 2022 zazní z pokladnice jazzových perel hity od Franka Sinatry až po Mose Allisona, a to v podání samotného Lee Andrewa Davisona, přezdívaného "Český Ray Charles". Tento temperamentní zpěvák z Alabamy kdysi založil Gospelový sbor na Harvardské unicerzitě a dnes coby zralý umělec spolu s předními českými hráči baví milovníky jazzu v Evropě, nejraději však právě v Redutě.
Oslavte s námi v pohodlí červeného saténu a unikátní atmosféře pražské mekky jazzu, jejíž pódium již v padesátých letech posvětily kroky nejen Suchého a Šlitra, ale později například i Herbieho Hancocka a kde v přítomnosti Václava Havla osobně na saxofon zahrál Bill Clinton.
V saxofon baru si můžete vychutnat exkluzivní moravská i francouzská vína, pálenky těch nejlepších značek, tradiční české pivo anebo vám barmanky rády připraví některý z originálních míchaných nápojů.

Život je krátký - neseďte doma, když si můžete užít elegantní zábavu, která má šmrnc – u nás v Redutě!

 

Welcome the 2023 with jazzy groove!

This Year Reduta celebrates 65 years of existence! New Year's Eve therefore extended celebration shall run in great style, including a midnight toast with guests, the band and the club owner.
The very last evening of the present year shall echo with jazz pearls from the second half of the last century, listing hits of Frank Sinatra to Mose Allison, performed by the magnificent Lee Andrew Davison himself, nicknamed "Czech Ray Charles ". This temperamental singer from Alabama once founded the Gospel Choir at Harvard Unicerzity, and today as a mature artist along with leading Czech players entertains jazz lovers in Europe, most preferebly in Reduta.
A warm 3-course deluxe menu (included in ticket price) during the breaks; in the saxophone bar you can enjoy either exclusive Moravian and French wines, spirits of best brands, traditional Czech beer, the bartender girls will gladly fix some of the favorite original mixed beverages or offer a champaigne of unforgettable taste.
Celebrate with us in the red satin comfort and unique atmosphere of the Prague´s oldest jazz club, which stage since the 1950 was sanctified not only by czech jazz pioneers, but later also by Herbie Hancock, and where Václav Havel personally witnessed saxophone solo of Bill Clinton.
Come and enjoy elegant night full of fun and pep with us in Reduta!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top