Detail info
Close

SPECIAL NEW YEAR EVENING WITH L. A. DAVISON & BAND

REDUTA JAZZ CLUB – PROGRAM
SPECIAL NEW YEAR EVENING WITH L. A. DAVISON & BAND

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SPECIAL NEW YEAR EVENING WITH LEE ANDREW DAVISON & HIS BAND

Vplujte do Nového roku v jazzovém rytmu!

Silvestrovsky prodloužená oslava tentokrát ve velkém stylu, s půlnočním přípitkem s kapelou a majitelem klubu. V průběhu posledního večera roku 2023 zazní z pokladnice jazzových perel hity od Franka Sinatry až po Mose Allisona, a to v podání samotného Lee Andrewa Davisona, přezdívaného "Český Ray Charles". Tento temperamentní zpěvák z Alabamy kdysi založil Gospelový sbor na Harvardské unicerzitě a dnes coby zralý umělec spolu s předními českými hráči baví milovníky jazzu v Evropě, nejraději však právě v Redutě.
Oslavte s námi v pohodlí červeného saténu a unikátní atmosféře pražské mekky jazzu, jejíž pódium již v padesátých letech posvětily kroky nejen Suchého a Šlitra, ale později například i Herbieho Hancocka a kde v přítomnosti Václava Havla osobně na saxofon zahrál Bill Clinton. V saxofon baru si můžete vychutnat exkluzivní moravská i francouzská vína, pálenky těch nejlepších značek, tradiční české pivo anebo vám barmanky rády připraví některý z originálních míchaných nápojů. Život je krátký - neseďte doma, když si můžete užít elegantní zábavu, která má šmrnc – u nás v Redutě!

Začátek již v 19:00!

STANDARD: vstup na show, cateringovou hostinu a novoroční přípitek.   

VIP: vstup na show, prestižní VIP místa, welcome drink v podobě láhve vína/sektu, cateringovou hostinu, novoroční přípitek, malý dárek v podobě VIP REDUTA Collection.   

SUPER VIP: vstup na show, prestižní SUPER VIP místa, welcome drink v podobě  láhve vína/sektu, cateringovou hostinu, novoroční přípitek, malý dárek v podobě SUPER VIP REDUTA Collection + dárek tričko REDUTA JAZZ CLUB dle vlastního výběru. 

Harmonogram:
19:00 – OTEVŘENÍ
19:30 – 20:15 - Začátek koncertu
20:15 – 21:00 – Raut/ předkrm
21:00 – 21:45 – Koncert
21:45 – 22:30 – Raut/ hlavní chod
22:30 – 23:30 – Koncert
23:30 – 00:15 – Raut/ dezert + Novoroční přípitek

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top