Detail info
Close

SOUNDTRACK VIP vstupenka

Mezinárodní festival SOUNDTRACK Poděbrady
SOUNDTRACK VIP vstupenka

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Nabízíme speciální limitovanou edici SOUNDTRACK VIP vstupenek pro ty, co si chtějí užít festival plnými doušky. Patříte mezi věrné návštěvníky festivalu Soundtrack a rádi byste ho podpořili, aby tu s námi mohl být a růst i do dalších let? Pak je to něco pro vás. 

Obdržením SOUNDTRACK VIP vstupenky se stanete naším festivalovým VIP hostem. Kromě vstupu na veškerý placený program, vám vstupenka umožní neomezený přístup do VIP zóny, shuttle service po Poděbradech a v neposlední řadě pozvání na brunch s ředitelem festivalu Michalem Dvořákem.

VIP vstupenka na festival SOUNDTRACK vám zajišťuje volný vstup na všechny koncerty hlavního festivalového programu, a to jak na hlavní stage na parkovišti pod zámkem, tak nově i na druhou stage v Zámecké zahradě. V případě akcí na sezení opravňuje k sezení v sektoru I. kategorie. 

Těšit se můžete na Tros Discotequos, Václava Neckáře, Buty, hudbu z filmů Alice Nellis, Ondřeje Havelku a jeho Melody Makers, projekci filmu Je třeba zabít Sekala s živou hudbou v podání Filharmonie Hradec Králové, každoroční pohádku a mnoho dalších!

VIP vstupenka Vás též opravňuje ke vstupu na veškeré filmové projekce a jakýkoliv další placený program. 

Všechny benefity SOUNDTRACK VIP vstupenky jsou:

 • VIP servis

  • vstup do VIP zóny

  • shuttle servis po Poděbradech

  • brunch s ředitelem festivalu Michalem Dvořákem

  • služby festivalového guest servisu

 • Festivalová akreditace v podobě kartičky na krk

 • Sleva 10% na festivalový merchandise

 • Partnerské slevy

 • Dárkový balíček od partnerů festivalu

Přesný soupis výhod zveřejníme na našich webových stránkách. Benefity budeme průběžně doplňovat.

Po zakoupení SOUNDTRACK VIP vstupenky obdržíte e-mailem QR kód. Tímto QR kódem se prokážete na festivalovém Guest servisu a spolu s dárkovým balíčkem obdržíte kartičku se šňůrkou na krk, jež bude vaší vstupenkou na všechny placené akce festivalu.

 

POČET SOUNDTRACK VIP VSTUPENEK JE LIMITOVÁN!

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top