Detail info
Close

SOUNDTRACK Golden Pass

Mezinárodní festival SOUNDTRACK Poděbrady
SOUNDTRACK Golden Pass

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SOUNDTRACK Golden Pass pro všechny milovníky filmové hudby, kteří si nechtějí nechat ujít zvýhodněné vstupné na všechny jedinečné koncerty.

Těšíte se na naše koncerty a nemůžete si vybrat, které navštívíte? Pořiďte si SOUNDTRACK Golden pass a získejte tak za výhodnou cenu vstup na všechny koncerty a další placený program festivalu!

Festivalový SOUNDTRACK Golden pass vám je vstupenkou na všechny koncerty hlavního festivalového programu, a to jak na hlavní stage na parkovišti pod zámkem, tak nově i na druhou stage v Zámecké zahradě. v případě akcí na sezení opravňuje k sezení v sektoru I. kategorie.

Těšit se můžete na Tros Discotequos, Václava Neckáře, Buty, hudbu z filmů Alice Nellis, Ondřeje Havelku a jeho Melody Makers, projekci filmu Je třeba zabít Sekala s živou hudbou v podání Filharmonie Hradec Králové, každoroční pohádku a mnoho dalších!

Golden pass Vás též opravňuje ke vstupu na veškeré filmové projekce a jakýkoliv další placený program. 

Kromě samotných vstupů získáte i řadu benefitů:

  • Festivalovou akreditaci v podobě kartičky na krk

  • Sleva 10% na festivalový merchandise

  • partnerské slevy

Přesný soupis výhod zveřejníme na našich webových stránkách. Benefity budeme průběžně doplňovat.

Po zakoupení SOUNDTRACK Golden passu obdržíte e-mailem QR kód. Tímto QR kódem se prokážete na festivalovém Guest servisu, kde obdržíte kartičku se šňůrkou na krk, jež bude vaší vstupenkou na všechny placené akce festivalu. 

POČET SOUNDTRACK GOLDEN PASSŮ JE LIMITOVÁN!

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top