SONATA ARCTICA

SONATA ARCTICA

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Finští melodičtí metaloví titáni SONATA ARCTICA se představí v rámci svého akustického turné v listopadu 2022 v OSTRAVĚ! Prodej vstupenek byl spuštěn!

SONATA ARCTICA je kapela s jedinečným zvukem, poháněným různými emocemi a nádechem melancholie. Jejich klasický rockový set jsme měli možnost si naplno vychutnat v sobotu na ZIMNÍM MASTERS OF ROCK.

Kapela už brzy, přesně 21. ledna, vydá své nové album „Acoustic Adventures - Volume One“. Akustické turné už bylo naplánováno, muselo se však přesunout na podzim 2022 a odstartuje tedy v říjnu 2022.

Pro všechny fanoušky v České republice máme vynikající zprávu! Akustické turné kapely SONATA ARCTICA nemine ani nás. SONATA ARCTICA se svým zbrusu novým emotivním a intimním akustickým setem dorazí 26.11.2022 do OSTRAVY, klubu Garage.

„Tato akustická forma kapely SONATA ARCTICA se vaří už roky“, komentuje zpěvák Tony Kakko a vysvětluje: „Prvním projevem, kromě několika akustických verzí písní vydaných v průběhu let, bylo Acoustic Adventures Tour v roce 2019, které bylo velmi úspěšné. To vyvolalo myšlenku nahrát tyto písně také na album. Nebo dvě alba, alespoň pro začátek. Naše písně vždy vycházely z krásných melodií, což velmi usnadňuje jejich transformaci a také je dokonale uspořádat do akustické podoby. Měl bych zmínit, že mnoho písní funguje fakt dobře, když je oblečete do akustických oděvů. „Acoustic Adventures - Volume One“ bude první část, po níž bude následovat druhá akustická nahrávka, která vyjde v říjnu 2022. „Doufám, že si tato alba zamilujete stejně jako my. Existuje mnoho a mnoho písniček, které jsme museli nakonec vypustit z těchto alb „Volume One“ a „Volume Two“, takže by mě nic nepotěšilo více než přidání několika dalších dílů do budoucna,“ říká zpěvák Tony Kakko.

Odložené turné se tedy uskuteční na podzim roku 2022 s názvem turné „Acoustic Adventures MMXXII“. K propagaci obou vydání „Acoustic Adventures“ se kapela vydá na cestu po 17 evropských zemích! O podporu se postarají švédské naděje ELEINE, které rovněž představí svůj akustický set.

SONATA ARCTICA akusticky, 26. 11. 2022 v OSTRAVĚ, Klubu Garage!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top