SOCIETAS INCOGNITORUM & PACORA TRIO

SOCIETAS INCOGNITORUM & PACORA TRIO

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Societas Incognitorum, Pacora trio

V důsledku protipandemických opatření došlo ke změně i termínu festivalového koncertu Les Musiciens de Saint-Julien. Náhradní koncert na nádvoří státního zámku Lysice proběhne v sobotu 17. 7. a představí se na něm soubory Societas Incognitorum a Pacora trio s projektem Heroes. Ptáte se, co má společného renesanční, lidová a jazzová hudba? Odpověď nabídnou virtuózní mistři variace, improvizace a ornamentiky, kteří se chystají okouzlit festivalové publikum: spojení žánrů nejsou násilná, úpravy jsou přirozené, neuvěřitelně hudebně nápadité, hravé, zábavné a často velmi, velmi svižné: nadzvednou vás ze židle a dodají chuť do života! Vstupenky zakoupené na původní koncert 3. 6. zůstavají v platnosti na náhradní program. V případě, že je budete chtít vrátit, lze tak učinit do 24. 6. 2021.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Děti, které nedosáhly věku 6 let, zdarma bez vstupenky a bez nároku na sedadlo, každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku / Sleva pro studenty, Sleva pro seniory ve věku 65 let a více, Sleva pro držitele průkazu ZTP a pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod držitele průkazu ZTP/P (jedna osoba) - cena po slevě je uvedena v označení slevy v nákupním košíku - nárok na slevu je třeba prokázat odpovídajícím dokumentem při vstupu do místa konání / Bezbariérový přístup NEUVEDENO

VÝMĚNA VSTUPENEK ZA POUKAZY COVID-19 JIŽ BYLA UKONČENA (25.08.2020).
Původně zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se za nové.
VSTUPNÉ SE NEVRACÍ.
Nevyužité POUKAZY COVID-19 budou proplaceny po ukončení festivalu CONCENTUS MORAVIAE 2021.

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

CONCENTUS MORAVIAE 2021 - BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ PRO VSTUP NA FESTIVALOVÉ KONCERTYkaždý návštěvník koncertu musí z důvodů aktuálních opatření Ministerstva zdravotnictví ČR doložit jedno z následujících potvrzení:

• negativní výsledek PCR testu starý maximálně 7 dnů;
• negativní výsledek antigenního testu starý maximálně 72 hodin;
• certifikát o očkování (od 1. dávky uplynulo nejméně 22 dní) nebo v případě jednodávkové vakcíny uplynulo nejméně 14 dní;
• lékařské potvrzení o prodělaném onemocnění Covid-19 (maximálně před 180 dny).

Po celou dobu konání musí mít diváci správně nasazený respirátor. S výjimkou osob ze společné domácnosti musí mezi diváky zůstat neobsazené sedadlo.

Děkujeme za dodržování opatření,

Váš festivalový tým Concentus Moraviae!

ZMĚNA: Concentus Moravia 2021 - LES MUSICIENS DE SAINT-JULIEN 03.06.2021 19:30 (původně 16.06.2020) Lysice

ZMĚNA:
Vzhledem k přetrvávajícím mezinárodním omezením kvůli pandemii covid-19 se koncert LES MUSICIENS DE SAINT-JULIEN v rámci festivalu Concentus Moraviae 2021 přesouvá v plánovaném náhradním termínu 3. 6. 2021 od 19:30 hodin (původně 16. 6. 2020) v místě Státní zámek Lysice, Zámecká 1, Lysice na nový náhradní termín: 17. 7. 2021. Začátek a místo koncertu se nemění, ale z výše uvedených důvodů dochází ke změně účinkujících, nově vystoupí SOCIETAS INCOGNITORUM & PACORA TRIO.  

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat. Komu náhradní program a nový termín koncertu nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě zakoupení do 24. 6. 2021.    
 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení!

Concentus Moraviae a Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top