Detail info
Close

SMRT V BROKÁTOVÉ LENOŠCE

SMRT V BROKÁTOVÉ LENOŠCE

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Elena, manželka bohatého magnáta Johna Wheelera, spatří v okně protějšího domu mrtvolu muže. Přivolaná policie však v budově nic neobjeví a čím více trvá Elena na své pravdě, tím méně jí její okolí věří a přičítá domnělého mrtvého jejímu podlomenému psychickému zdraví. Byl mrtvý muž skutečný a vrah bravurně zahladil stopy? Anebo jsou mrtvoly pouze výplodem Eleniny fantazie? Rozřeší Elena tajemství brokátové lenošky?

Hrají: Adéla Žofková, Tomáš Dvořák, Irena Kašparová, Natálie Šustová, Matouš Vítek, Johana Rulcová, Vít Lízner, Dana Píchová a Petr Kořínek.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZRUŠENO : 19.5.2024 - Sladké mámení - Letní Kino Chomutov

ZRUŠENO:

Z technických důvodů se akce Sladké mámení v plánovaném termínu 19.05.2024 a v místě Letní Kino Chomutov, neuskuteční a bez náhrady se RUŠÍ.
Zakoupené vstupenky lze vracet v místě zakoupení.

 

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce:

-vstupné vrací tentýž prodejce - vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto,Edenred):

a/ vyzvednutí na prodejním místě- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu eTicket - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

c/ Sodexo - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta):

-oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu:

-fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

 

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 


Top