SLZA

SLZA

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Milí přátelé,

vy, co nás znáte, víte, že kolem hudby se točí celý náš život. Koncertování a skládání písniček nás absolutně naplňuje a energie, kterou nám předáváte, je pro nás největší odměnou.

Současná situace kolem korona krize je pro nás smutným obdobím, které ale respektujeme a věříme v lepší zítřky. Doufali jsme, že na podzim už bude lépe a koncerty si společně s vámi zase užijeme. Bohužel to tak ale zatím nevypadá, a proto jsme se s naším hudebním vydavatelstvím Universal Music domluvili, že letošní tour zatím neuskutečníme.

Koncerty a vše, co s nimi od začátku do konce souvisí, včetně potkávání se s vámi, si chceme užít se vším všudy a nebýt svázáni stresem a zákazy, které se k pořádání akcí vážou. Věříme, že to cítíte stejně jako my. Nicméně zůstáváme pozitivní a už teď vám můžeme slíbit, že na příští rok pro vás připravujeme něco speciálního! Turné , které příští podzim chystáme bude snad pro vás i nás výjimečné! Sledujte nás, ať víte o všem jako první.

Zakoupené vstupenky na SLZA TOUR 3 vám nyní vrátíme v plné výši a budeme šťastní, když za námi na podzim přijdete!

Děkujeme za pochopení a za to, že vás máme.

Petr a Lukáš

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture SLZA
picture SLZA
Top