Detail info
Close

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ KADEŘNÍKA ROKU 2010

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ KADEŘNÍKA ROKU 2010

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ KADEŘNÍKA ROKU 2010
22.1.2011 20:00
SaSaZu Prague, Bubenské nábřeží 306, Praha 7 - Holešovice
www.hdainfo.eu
www.sasazu.com
Galavečer Czech and Slovak Hairdressing Awards. Do soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards se každoročně zapojují přední čeští a slovenští kadeřníci. Cílem 11. ročníku prestižních kadeřnických cen, jež jsou označovány jako kadeřnické Oscary, ovšem není pouze zvolit Kadeřníka roku, ale také oslovit a inspirovat širokou veřejnost. Do nového desetiletí proto soutěž vstupuje s několika významnými změnami v rámci soutěžních kategorií a konceptu galavečera, jež směřují ke zatraktivnění celé show.
Slavnostním vyhlášením vítězů, které se uskuteční 22. ledna 2011 od 20:00 v moderních prostorách největšího pražského klubu SaSaZu, bude provázet zpěvačka Dara Rolins a herci Vojta Kotek a Jiří Mádl. Součástí programu bude nejen přehlídka nejnovějších vlasových trendů, ale také vystoupení hudební skupiny Charlie Straight, majitelů tří andělských sošek Akademie populární hudby.
Vstupenky:
STÁNÍ
: cena 650,- Kč
STÁNÍ Special: cena 850,- Kč/ obsahuje welcome drink, nealko nápoje, občerstvení
VIP: cena 2500,- Kč/ obsahuje welcome drink, all inclusive catering 


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ KADEŘNÍKA ROKU 2010
Top