SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ KADEŘNÍKA ROKU 2010

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ KADEŘNÍKA ROKU 2010

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ KADEŘNÍKA ROKU 2010
22.1.2011 20:00
SaSaZu Prague, Bubenské nábřeží 306, Praha 7 - Holešovice
www.hdainfo.eu
www.sasazu.com
Galavečer Czech and Slovak Hairdressing Awards. Do soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards se každoročně zapojují přední čeští a slovenští kadeřníci. Cílem 11. ročníku prestižních kadeřnických cen, jež jsou označovány jako kadeřnické Oscary, ovšem není pouze zvolit Kadeřníka roku, ale také oslovit a inspirovat širokou veřejnost. Do nového desetiletí proto soutěž vstupuje s několika významnými změnami v rámci soutěžních kategorií a konceptu galavečera, jež směřují ke zatraktivnění celé show.
Slavnostním vyhlášením vítězů, které se uskuteční 22. ledna 2011 od 20:00 v moderních prostorách největšího pražského klubu SaSaZu, bude provázet zpěvačka Dara Rolins a herci Vojta Kotek a Jiří Mádl. Součástí programu bude nejen přehlídka nejnovějších vlasových trendů, ale také vystoupení hudební skupiny Charlie Straight, majitelů tří andělských sošek Akademie populární hudby.
Vstupenky:
STÁNÍ
: cena 650,- Kč
STÁNÍ Special: cena 850,- Kč/ obsahuje welcome drink, nealko nápoje, občerstvení
VIP: cena 2500,- Kč/ obsahuje welcome drink, all inclusive catering Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ KADEŘNÍKA ROKU 2010

Na mapě

Top