SLAVKOV OPEN 2019 - 13.7

SLAVKOV OPEN 2019 - 13.7

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Slavkov Open 2019
MARCUS & MARTINUS
SLZA
TOMÁŠ BOČEK

13. 7. 2019 SLAVKOV U BRNA – Zámecká zahrada
Cena: 990 Kč

Marcus & Martinus se v létě vrátí do České republiky! Půjde o jediný koncert ve střední Evropě – svátek všech českých, případně slovenských, maďarských, rakouských i polských fanoušků.

Sourozenecké duo Marcus & Martinus je bezesporu jednou z největších norských senzací posledních let! Šestnáctiletá dvojčata Marcus Gunnarsen a Martinus Gunnarsen zpívají od svých pěti let, profesionální kariéru ale nastartovala až v roce 2012. Jejich popularita nabrala v posledních letech nevídaných rozměrů a aktuálně patří k nejúspěšnějším evropským umělcům nové generace. Kdekoliv se Marcus & Martinus objeví, vyvolávají davové šílenství a jejich koncerty jsou měsíce dopředu beznadějně vyprodány. To kluci potvrdili i v Praze, kde se poprvé představili v březnu minulého roku. V létě 2019 se k nám vrací v rámci velkého open air koncertu, který se uskuteční 13. července ve Slavkově u Brna.

Dítě do 15 let se účastní koncertu pouze v doprovodu dospělé osoby, starší 18 let.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top