SKYLINE

SKYLINE

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Skyline vydávají novou desku Electricity

V případě nového alba Elektricity pražských Skyline jde už o jejich osmou řadovou desku. Na podzim s ním vyrazí na klubové turné.
Na novou desku upozornili v červenci novým singlem Partners In Crime, ke kterému vyšel i videoklip. Album obsahuje celkem jedenáct skladeb. Před časem už vyšly songy Till The Morning Comes a Move On. Samotná deska je už osmou řadovou v diskografii Skyline. Vychází čtyři roky po albu Jungle, s nímž kapela uspěla v rádiích a získala cenu za Album roku na cenách Žebřík. Desku si členové kapely produkovali opět sami, o mix se postaral opět osvědčený Matouš Godík. Autorem obalu alba je grafický designér Vítek Škop.
“Nové album nám trvalo dát dohromady delší dobu oproti těm předchozím. Všichni toho máme hodně, takže jsme celkem bojovali s časem. Navíc jsme na sebe pořád přísnější, co se týče zvuku, hodně jsme si vyhráli s produkcí, což taky není hned,” vysvětluje Radek Bureš. Deska se natáčela u Hiffiho v jeho hudební škole EMA Prague, vokály byly nahrávány ve studiu kytaristy Majkího, který má produkční studio Noise Activity. "Nevím proč, ale za mě je to asi naše nejuvolněnější deska. Možná je to tím, že vznikala tak dlouho, kdy se nic nehonilo na poslední chvíli a vybíralo se opravdu jen to, co nám přišlo dobré," dodává frontman Jacob. 
Na podzim mají Skyline v plánu turné, v rámci kterého představí novinku naživo.

Stejně jako v minulém roce se i letošní předvánoční koncert ponese v benefičním duchu. 10 korun z každé prodané vstupenky plus výtěžek z placeného guestlistu bude věnován vybrané charitativní organizaci. Výtěžek pražského koncertu poputuje na podporu výzkumu léčby Angelmanova syndromu prostřednictvím Asociace genové terapie, z.s.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture SKYLINE

Změny a upozornění

ZMĚNA: SKYLINE 22.04.2021 20:00/ 21:00 Lucerna Music Bar, Praha

ZMĚNA:
Z důvodu přetrvávajících omezení kvůli pandemii covid-19 se klubový koncert skupiny SKYLINE v termínu 22. 4. 2021, doors 20:00 start 21:00 a místě Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1 přesouvá na nový náhradní termín: 16. 12. 2021. Místo a začátek koncertu zůstává beze změny, otevření v 20:00 hodin, začátek od 21:00 hodin.

Zakoupené vstupenky na všechny termíny zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat. Komu nový náhradní termín nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě zakoupení do 29. 4. 2021.    
 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení!

Lucerna Music Bar a Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top