SK Slavia Praha - 1. FC Union Berlín

SK Slavia Praha - 1. FC Union Berlín

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Slavia vstoupí ve čtvrtek 16. září do Evropské konferenční ligy. Permanentkáři a Edenkáři si mohou zakoupit jak balíček na celou základní skupinu tak i zvýhodněnou vstupenku na úvodní utkání skupinové fáze. Navíc si mohou přikoupit až tři zvýhodněné vstupenky pro své přátele.

Předprodej vstupenek pro Permanentkáře a držitele EDENky začíná stejně jako prodej balíčků v pondělí 6. září v 16:00 a končí v pátek 10. září ve 13:30

Pokud jste EDENkář nebo Permanentkář, který má svoji permanentní vstupenku ověřenou na pokladnách Sinobo Stadium, bude vaše vstupenka automaticky platná pro vstup na stadion. V opačném případě je nejdřive nutné si vstupenku aktivovat.

Kompletní informace k prodeji vč. ceníku a způsobů aktivace vstupenek se dozvíte v článku ZDE.


Information for fans of 1.FC Union Berlin:


We strongly discourage buying tickets to sectors 105-111c. These sectors are intended for Ultras fans of SK Slavia Praha. For your own safety, therefore, do not buy tickets to these sectors.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top