Detail info
Close

ŠETLÍK, KODETOVÁ, KINSKÝ: MATINÉ V GALERII

ŠETLÍK, KODETOVÁ, KINSKÝ: MATINÉ V GALERII

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ŠETLÍK, KODETOVÁ, KINSKÝ: MATINÉ V GALERII KINSKÝ

„Portrét je pro mne hledáním krásy a charismatu v nitru člověka“.

Jadran Šetlík

účinkují:

Jadran Šetlík – autor a průvodce výstavou,

Barbora Šporclová Kodetová – zpěv,

František Kinský – vyprávění.

Srdečně vás zveme do Galerie Kinský v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí na speciální komponovaný pořad fotografa a portrétisty Jadrana Šetlíka a herečky, zpěvačky Barbory Šporclové Kodetové a Františka Kinského, majitele Nového zámku a průvodce oblíbeného dokumentárního cyklu Modrá krev.

V rámci tříhodinového zážitkového programu v unikátních výstavních prostorách rodového sídla Kinských vás sám autor, fotograf a portrétista Jadran Šetlík provede svou dosud nejrozsáhlejší výstavou. Ve třinácti komnatách se setkáte s jeho retrospektivní tvorbou a s osobnostmi naší vlasti, RAF (českých letců Královského letectva), českého byznysu, medicíny, uvidíte zde představitele české aristokracie, církve, zajímavé a známé osobnosti ze světa (některé i v nadživotní velikosti) i portréty rodinné a dětské. Přijďte si poslechnout vzpomínky a příběhy, které Jadrana Šetlíka přivedly k jejich zvěčnění prostřednictvím jeho typického rukopisu, kdy ruční technologií přenáší fotografie na plátno.

V hlavním sále Galerie Kinský prožijete také chvíle ve společnosti charismatické Barbory Šporclové Kodetové, umělecké osobnosti mnoha tváří, která se pro svůj nezaměnitelný sametový hlas a procítěný projev v posledních letech úspěšně prosazuje také jako zpěvačka. K programu patří i pozvání na sklenku vína, které je zahrnuto v ceně zakoupené vstupenky. Matiné v Galerii Kinský slovem provede majitel zámku František Kinský. V rámci programu proběhne i neformální setkání se všemi třemi protagonisty u sklenky vína spojené s besedou s Františkem Kinským.

V rámci programu proběhne autogramiáda a hosté si budou moci zakoupit i knižní novinku Aleny Činčerové a Barbory Jarošové Kinské Modrá krev.

Upozornění: Galerie Kinský se nachází v 1. patře budovy Nového zámku, vstup je po schodišti a není bezbariérový.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top