Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
ŠETLÍK, KODETOVÁ, KINSKÝ: MATINÉ V GALERII

ŠETLÍK, KODETOVÁ, KINSKÝ: MATINÉ V GALERII

Datum: 15. října 2023
Místo:

Vstupenky

neděle
15
říj. 2023
11:00

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
ŠETLÍK, KODETOVÁ, KINSKÝ: MATINÉ V GALERII
neděle
15
říj. 2023
14:00

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
ŠETLÍK, KODETOVÁ, KINSKÝ: MATINÉ V GALERII
neděle
15
říj. 2023
17:00

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
ŠETLÍK, KODETOVÁ, KINSKÝ: MATINÉ V GALERII

Informace o akci

ŠETLÍK, KODETOVÁ, KINSKÝ: MATINÉ V GALERII KINSKÝ

„Portrét je pro mne hledáním krásy a charismatu v nitru člověka“.

Jadran Šetlík

účinkují:

Jadran Šetlík – autor a průvodce výstavou,

Barbora Šporclová Kodetová – zpěv,

František Kinský – vyprávění.

Srdečně vás zveme do Galerie Kinský v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí na speciální komponovaný pořad fotografa a portrétisty Jadrana Šetlíka a herečky, zpěvačky Barbory Šporclové Kodetové a Františka Kinského, majitele Nového zámku a průvodce oblíbeného dokumentárního cyklu Modrá krev.

V rámci tříhodinového zážitkového programu v unikátních výstavních prostorách rodového sídla Kinských vás sám autor, fotograf a portrétista Jadran Šetlík provede svou dosud nejrozsáhlejší výstavou. Ve třinácti komnatách se setkáte s jeho retrospektivní tvorbou a s osobnostmi naší vlasti, RAF (českých letců Královského letectva), českého byznysu, medicíny, uvidíte zde představitele české aristokracie, církve, zajímavé a známé osobnosti ze světa (některé i v nadživotní velikosti) i portréty rodinné a dětské. Přijďte si poslechnout vzpomínky a příběhy, které Jadrana Šetlíka přivedly k jejich zvěčnění prostřednictvím jeho typického rukopisu, kdy ruční technologií přenáší fotografie na plátno.

V hlavním sále Galerie Kinský prožijete také chvíle ve společnosti charismatické Barbory Šporclové Kodetové, umělecké osobnosti mnoha tváří, která se pro svůj nezaměnitelný sametový hlas a procítěný projev v posledních letech úspěšně prosazuje také jako zpěvačka. K programu patří i pozvání na sklenku vína, které je zahrnuto v ceně zakoupené vstupenky. Matiné v Galerii Kinský slovem provede majitel zámku František Kinský. V rámci programu proběhne i neformální setkání se všemi třemi protagonisty u sklenky vína spojené s besedou s Františkem Kinským.

V rámci programu proběhne autogramiáda a hosté si budou moci zakoupit i knižní novinku Aleny Činčerové a Barbory Jarošové Kinské Modrá krev.

Upozornění: Galerie Kinský se nachází v 1. patře budovy Nového zámku, vstup je po schodišti a není bezbariérový.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: ŠETLÍK, KODETOVÁ, KINSKÝ: MATINÉ V GALERII, 20.8.23/17.9.23/15.10.23, KOSTELEC NAD ORLICÍ

ZRUŠENO:

z organizačních důvodů se pořad ŠETLÍK, KODETOVÁ, KINSKÝ: MATINÉ V GALERII v níže uvedených termínech a v místě Nový zámek v Kostelci nad Orlicí neuskuteční a bez náhrady se RUŠÍ.

Jedná se o termíny:

20.08.2023
17.09.2023
15.10.2023

Zakoupené vstupenky lze vracet v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto)

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

c) Sodexo- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat- vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta)

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

 

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 

 


Top