Rodina je základ státu

Rodina je základ státu

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

RAY COONEY:
RODINA JE ZÁKLAD STÁTU

Překlad: Břetislav Hodek
Režie: Petr Hruška
Hrají: Dr. David Mortimore Miroslav Etzler / Dr. Mike Connolly Richard Trsťan / Rosemary Mortimorová Vanda Hybnerová / Marika Procházková / Dr. Hubert Bonney Petr Motloch / Vrchní sestra Martina Hudečková / Marika Procházková / Sir Willoughby Drake Zdeněk Košata / Jane Tateová Sabina Laurinová / Leslie Zdeněk Piškula / Mirek Sabadin / Seržant Jakub Slach / Vojtěch Záveský / Bill Miloš Kopečný

Komedie, ve které jde o život!
V londýnské Nemocnici U svatého Ondřeje se dva dny před Štědrým dnem doktor David Mortimore (Miroslav Etzler) připravuje na důležitou Ponsobyho nadační přednášku, která mu může pomoci v tolik očekávaném kariérním postupu.
Potřebuje k tomu jenom klid a čas, ale ani jednoho se mu nedostává. Chvíle soustředění před vystoupením mu znesnadňuje běžný provoz nemocnice, příprava vánočního představení a taky nečekaná návštěva jeho bývalé milenky Jane (Sabina Laurinová) a jejího ještě nečekanějšího dárečku. Zoufalý lékař prosí o pomoc přítele Huberta (Petr Motloch), ale tato prosba situaci jenom komplikuje a příchodem manželky Rosemary (Vanda Hybnerová) a dalších postav se ještě více zamotává. Výsledkem jsou neuvěřitelné, typicky cooneyovské zmatky.

Na mapě

Top