Rockové Vánoce na Barče - Aleš Brichta Project…

Rockové Vánoce na Barče - Aleš Brichta Project…

Datum: 17. prosince 2020
Místo: Kulturní dům Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10

Vstupenky

Čtvrtek
17
Pros. 2020
18:00
Rockové Vánoce na Barče - Aleš Brichta Project…

Informace o akci

Máte rádi klasiku? Pak si určitě nenechte ujít "Rockové Vánoce na Barče"!
ALEŠ BRICHTA PROJECT, ALKEHOL, HATTRICK

"Rockové Vánoce na Barče", tento rok plánované na 17. prosince, jsou již desítky let velkým vánočním mejdanem zpěváka Aleše Brichty. Letos budou mít na programu opravdovou klasiku: Aleš Brichta Project, Alkehol a speciální set představí jedinečná formace Hattrick.


Výběr kapel pro letošní večírek není náhodný:
Hattrick
Projekt, který vznikl v hlavách Petra "Kuny" Buneše a Oty Hereše na konci 20. století, ke spolupráci vyzvali Aleše Brichtu a vzniklo unikátní dílo, které u nás a možná i ve světě nemá obdoby - rozsáhlejší rocková deska s texty výhradně na fotbalové téma.

Alkehol
Již v listopadu roku 1991 se taktéž Ota Hereš a Petr "Kuna" Buneš, kytaristé thrashmetalové skupiny Kryptor domluvili, že si složí pro zábavu pár písní v jiném než thrashovém stylu s texty týkající se hospodské tématiky. Středobodem jejich konzultací o obsahu tvorby se stala pražská restaurace "Na Slamníku". V roce 1992 bylo dokončeno demo s názvem "Hospodo nalejvej" a následně vyšlo první album pod názvem "Alkehol". Většina těchto již nesmrtelných hitů po mnoha letech opět zazní na Barče!

Aleš Brichta
pak tento již legendární vánoční mejdan tradičně uzavře. Zazní nejvýraznější hity z posledních alb, ale určitě nebudou chybět ani slavné skladby, které duněly Barčou už před více než třiceti lety…

Takže na této rockové události rozhodně nesmíte chybět!

Akce začíná již v 18 hodin, vstupenky na místě za 500 Kč, v předprodeji jen 450 Kč!
Neváhejte, Barča není nafukovací!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
koncert na stání / Sleva 50% pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a doprovod ZTP/P (jedna osoba) - na prodejních místech i na internetu / bezbariérový přístup ANO

Na mapě

Top