Detail info
Close

Rocková Olomouc 2013: TARJA (Fin)

Rocková Olomouc 2013: TARJA (Fin)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V rámci pátého ročníku Rockové Olomouce zavítá do města královna metalu Tarja Turunen, bývalá frontmanka slavné finské skupiny Nightwish. Olomouc tak bude jediným městem v České republice, které letos zpěvačka navštíví v rámci světového tour k nově vydanému rockovému albu. Navíc toto turné odstartuje koncertem právě v hanácké metropoli, a to 17. října 2013 ve Sportovní hale Univerzity Palackého.
„Iniciativa koncertovat v Olomouci vyšla od samotné Tarji Turunen. Zná se totiž s jedním z členů skupiny Yes, která u nás na festivalu také hrála a začínala tu světové turné. Od nich se Tarja dozvěděla, že Olomouc je pro takový koncert skvělá,“ uvedl Josef Kořenek z pořádající agentury Petarda Production.
Tarja Turunen pochází z finského města Kitee a zpěvu se věnuje od raného dětství. Vystudovala klasický zpěv, kterému se svým způsobem věnuje dodnes. S kapelou Nigthwish vydala v roce 1997 album kombinující metal a klasickou hudbu. Od roku 2005, kdy opustila Nightwish, se úspěšně věnuje sólovému zpěvu, zatím vydala čtyři sólová alba, která mají úspěch napříč kontinenty.
Projekt ROCKOVÁ OLOMOUC pořádá agentura Petarda Production pod záštitou primátora statutárního města Olomouce a skvělého muzikanta Martina Novotného. Cílem, který se zatím daří plnit, je soustředit jedinečné kulturní a hudební události i mimo hlavní město Prahu. Díky projektu se stala Olomouc již několikrát místem dění rockového koncertu světového formátu. Uriah Heep, YES, Deep Purple a Status Quo – to jsou slavná jména ještě slavnějších rockových legend, které koncertovaly i pro své olomoucké fanoušky. Letos k nim přibude Tarja Turunen. A možná letos nezůstane jen u ní ...

Koncert pořádají PETARDA PRODUCTION a.s., ve spolupráci s agenturou Pragokoncert


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Rocková Olomouc 2013: TARJA (Fin)
Top